Wybierz Strona

Nowy numer Mój Mac Magazyn – Wszystko o HomeKit i Inteligentnym Domu

Nowy numer Mój Mac Magazyn – Wszystko o HomeKit i Inteligentnym Domu

W nowym wydaniu magazynu tematem głównym jest HomeKit i Inteligentny Dom. Nie mogło zabraknąć również recenzji najnowszych produktów Apple które zostały zaprezentowane w ostatnich tygodniach.

Wszystko o HomeKit

Jak zbudować inteligentny dom? Na to pytanie odpowiadamy w październiku na łamach Mój Mac Magazyn. Stworzyliśmy przegląd urządzeń które współpracują z systemem iOS. Przeczytacie również o tym jak konfigurować sprzęt z systemem HomeKit. Dajemy również rozwiązanie na to jak zbudować inteligentny dom bardzo tanim kosztem.

Testy najważniejszych produktów Apple

W ostatnich tygodniach Apple zaprezentowało nowe urządzenia. Na łamach Mój Mac Magazyn przeczytacie o najważniejszych urządzeniach tej firmy. Recenzje iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus, iPada Pro 10,5” oraz Apple Watch Series 3. Zobaczcie czy warto sięgnąć po nowe produkty Apple.

Recenzje i Porady

Wśród recenzji aplikacji znajdziecie ciekawe aplikacje dla graczy, dla fanów podcastów, produktywności i autorów tekstów. Rośnie również dział Porady. Obok cyklu o serwerach NAS i kolejnym wydaniu kursu niesamowitej aplikacji Hazel zapraszamy Was do tekstu o automatyzacji macOS.
Mój Mac Magazyn pobierzesz za darmo – https://mojmac.pl/pazdziernik-2017-inteligentny-dom/

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!