^

Aplikacja Mój Mac Magazyn i synchronizacja w iCloud

Przemysław Marczyński

16 października 2017

Aplikacja Mój Mac Magazyn na iOS ciągle się rozwija i jej najnowsza wersja wprowadza duże usprawnienia w wygodzie czytania pisma. Tym razem dodaliśmy synchronizację czytanych wydań w iCloud.

Synchronizacja czytanych stron przez iCoud

Mobilne programy dają nam swobodę w dostępie do treści. Możemy czytać obojętnie gdzie jesteśmy i co robimy. Niesie to ze sobą również problemy, gdyż często przerywamy czytanie i trudno jest nam wrócić do miejsca w którym skończyliśmy. W nowej wersji programu Mój Mac Magazyn pomagamy rozwiązać ten problem – synchronizujemy czytane wydania w iCloud. Obojętnie na jakim urządzeniu zakończycie konsumpcję magazynu, dokładnie na tej samej stronie otworzy się numer, gdy rozpoczniecie jego czytanie na innym urządzeniu. Wystarczy wybrać magazyn, następnie z menu wskazać „Czytaj numer” i potem „Kontynuuj czytanie”. Wierzę, że ta funkcja będzie przydatna podczas poznawania treści każdego wydania magazynu.
aplikacja mój mac magazyn - synchronizacja iCloud

Bogate możliwości programu

Systematycznie pracujemy nad naszą aplikacją, aby była miejscem gdzie wygodnie możecie czytać Mój Mac Magazyn. Jest to również doskonały sposób na śledzenie wszystkich nowości jakie pojawiają się na stronie www.mojmac.pl Pamiętajcie by dodać widget do ekranu początkowego aby na bieżąco śledzić jakie artykuły pojawiają się na stronie.
Program wykorzystuje nowe rozwiązania systemów iOS. Chcemy, aby był szybki i mógł korzystać z najnowszych możliwości jakie niesie iPhone i iPad, chociażby takich jak 3D Touch. Dlatego postanowiliśmy, że aplikacja będzie dostępna na urządzeniach z minimum iOS 10. Ta decyzja daje nam zupełnie nowe możliwości w rozwoju naszej aplikacji. Sami możecie sprawdzić jak doskonale wygląda i działa na waszych urządzeniach.
aplikacja ios mój mac magazyn
Już niebawem kolejne nowe funkcje pojawią się w aplikacji. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi i sugestie to z przyjemnością ich wysłuchamy. Wierzymy, że udało się nam stworzyć program, który jest dla Was wygodnym sposobem na czytanie magazynu i treści z serwisu internetowego.
Aplikacja Mój Mac Magazyn na iOS – pobierz za darmo

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Behinder

    Powinno sie wspierać dwa systemy wstecz 🙂 i zostawiać działająca wersje stara w sklepie dla tych co nie musza mieć najnowszych ficzerow a chcą po prostu czytać 🙂

    • pemmax

      Wybieramy możliwość wdrażania nowych możliwości jakie daję iOS. Wiem, że wiele osób chciałoby obsługiwać aplikację na starszych urządzeniach ale musieliśmy podjąć decyzję. Dodatkowa aplikacja to zamieszanie, widzimy co się teraz dzieje w App Store. Do chwili gdy nie zniknie stara wersja programu będą problemy. Nie wspomnę już o kosztach utrzymania dwóch programów – niestety wszystko kosztuje.