^

AutoMapa obniża cenę dla użytkowników iOS

Przemysław Marczyński

13 października 2017

Najpopularniejsza nawigacja samochodowa w Polsce – Automapa obniża cenę licencji na Polskę. Tylko do 31 października można nabyć 2-letni dostęp do zasobów programu z rabatem 20%.
Cena dwuletniej licencji w obniżonej cenie wynosi dzisiaj 109,99 złotych. Dla osób które dużo jeżdżą jest to wydatek rzędu 15 groszy dziennie i wydaje się być dobrą inwestycją na poczet bezpiecznej drogi do celu.

Automapa może pochwalić się doskonałym pokryciem planu nawigacyjnego w Polsce. Bezkonkurencyjne opisy Punktów Użyteczności Publicznej oraz trójwymiarowe wizualizacje budynków w dużych miastach są niewątpliwymi atutami tego systemu. Osobiście stwierdzam, że Krzysztof Hołowczyc nie ma sobie równego kompana podczas drogi 🙂
Akcja promocyjna skierowana jest również dla użytkowników Androida oraz na aktualizację map dla telefonów z Windows Mobile.
Automapa w iTunes – pobierz aplikację

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Jacek Nawrot

    Obniża, bo to jej śpiew łabędzi… Od dawna jeżdżę na google maps i daje radę, chociaż wcześniej jeżdzilem z Automapą…

  2. DrDisqus

    Korzystałem przez ponad 10 lat z Automapy. Od pierwszej wersji. Pokrycie mają super. Zrezygnowałem, bo AM zaczęła wyznaczać tak durne trasy, że nie dawało rady z tym jeździć. I teraz już chyba że 2-3 lata używam darmowego Here + Yanosik w okienku. Czasem Google Maps, ale słabo sobie radzi i nie wyświetla ograniczeń prędkości.

  3. Mariusz

    Y+GM