Pixelmator, choć działał z High Sierra, to sprawiał drobne problemy i nie był zgodny z nowymi formatami graficznymi Apple. Wersja 3.7 to zmienia i wprowadza dodatkowe udogodnienia.
Nie jest to jedyna nowość w Pixelmator 3.7. Na uwagę zasługuje lepsza integracja z aplikacją Zdjęcia. Teraz można edytować obraz w Pixelmatorze wprost ze Zdjęć, a zapis po obróbce trafi do biblioteki zdjęć bez dodatkowych manipulacji i będzie traktowany jak zmiany wykonane wewnątrz natywnej aplikacji. Pozwoli to na przywrócenie oryginału i łatwą synchronizację z innymi urządzeniami.
Format graficzny HEIF używany obecnie w iOS 11 i macOS 10.13 jest wspierany połowicznie. Pixelmator poprawnie go odczytuje, ale niestety nie potrafi jeszcze zapisywać.
Z innych zmian warto odnotować poprawione algorytmy narzędzia „Repair”, lepsze otwieranie plików z Photoshopa. Reszta zmian to głównie drobne poprawki.
Markę Synology kojarzycie zapewne z urządzeniami NAS. Te świetne dyski sieciowe dają możliwość przechowywania bezpiecznie…
Na rynek wchodzą dwa nowe głośniki marki Sonos: Era 100 i Era 300. Model Era…
Akcesoriów, które możemy dodać do naszego inteligentnego domu jest coraz więcej. Do tego zacnego grona…
Wiecie, że jedna z najlepszych baz danych - FileMaker (obecnie zmieniana jest nazwa na Claris),…
Elon Musk wszedł na Twittera i zrobił rewolucje. Ostateczną ocenę jego poczynań w tym serwisie…
Ten produkt miał już nie istnieć. Kiedy pojawiły się informację, że Apple nie przedłuży życia „dużego”…
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.