^

PDFpen 3.0 – tania edycja plików PDF na iOS

Przemysław Marczyński

28 września 2017

Wygodna edycja plików PDF na iOS jest możliwa. W App Store pojawia się nowa odsłona programu PDFpen w wersji 3.0. Razem z iOS 11 staje się on poważnym narzędziem do tworzenia plików PDF. Przy tej okazji program możemy kupić za połowę swojej wyjściowej ceny.
Smile Software od dawna tworzy aplikację PDFpen dla środowiska Apple. O wersji programu dla komputerów Apple pisałem już wielokrotnie na łamach Mój Mac. Jeśli pracujemy intensywnie z plikami PDF to warto sprawdzić jakie możliwości daje ta wersja.. Coraz więcej opcji zyskuje również edycja PDFów w aplikacjach mobilnych. Dużą zasługą jest tu również funkcja Pliki w iOS 11 którą wspiera najnowsza odsłona programu PDFpen 3.0 dla urządzeń z iOS.
PDFpen dla iOS

Pełne wsparcie dla iOS 11

PDFpen 3.0 w łatwy sposób daje nam dostęp do plików umieszczonych w iCloud Drive, Google Drive, Microsoft OneDrive i innych programach, wspierających działanie programu Pliki z iOS 11. Nowa wersja wspiera również metodę „przeciągnij i upuść” do obsługi plików, przenoszenie tekstu i grafik.
Nowa odsłona programu PDFpen daje nam możliwość wygodnego czytania dokumentów PDF. Łatwo zaznaczymy interesujący nas fragment publikacji, dodamy tekst i grafiki, bez problemu wypełnimy również formularze. Aplikacja doskonale sprawdzi się w podróży i posiada naprawdę mocny zestaw narzędzi do edycji plików PDF.

Trwa promocja

Program ukazał się w nowej wersji 3.0. Z tej okazji Smile Software obniżyło jego cenę o 50%. Program można kupić do 03.10 w cenie 47,99 zł. Aplikacja wymaga systemy iOS 11.
PDFpen 3.0 w promocji –> sprawdź tutaj

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. kw

  Brak recenzji w App Store.

  • Behinder

   Bo zadowoleni ludzie rzadko cos piszą

   • pemmax

    Seba ma racje 🙂 Ja jednak obawiam się, że zniknęła gdzieś opcja zajrzenia do recenzji starych wersji aplikacji. Bo dam głowę uciąć, że PDFpen 2 miał opinie w App Store.