^

Nowy iPhone 8. Zobacz go w akcji

Redakcja

22 września 2017

iPhone 8 i iPhone 8 Plus są już w rękach wielu klientów na całym świecie. W serwisie YouTube można zobaczyć pierwsze filmiki,  na których właściciele sprawdzają możliwości nowego telefonu, od szybkości do trwałości. Zobaczmy nowego iPhone’a w akcji.

Unboxing

Przygodę z iPhone’m 8 i 8 Plus warto rozpocząć od obejrzenia klasycznego wyjęcia nowych urządzeń z pudełka. Dzięki Marquesowi Brownlee możemy zobaczyć, jak prezentuje się najnowszy telefon po wyciągnięciu z opakowania.

Szybkość iPhone’a 8

Dzięki porównaniu MadMatta możemy zobaczyć prędkość działania nowego iPhone’a 8 Plus w stosunku do swego poprzednika – iPhone 7 Plus. Test polegał na ocenie prędkości ładowania systemu i wyświetlania aplikacji. MadMatt przeprowadził także testy z użyciem benchmarku Geekbench. Mimo że aplikacje zostały uruchomione z taką samą szybkością na obu urządzeniach, iPhone 8 Plus bryluje w teście Geekbencha dzięki doskonałemu procesorowi A11, o którym pisaliśmy w naszym serwisie tutaj.

Na deser zostawiliśmy Wam test wytrzymałości nowego produktu z Cupertino. Użytkownik JerryRigEverything na swoim kanale poddał nowego iPhone’a wielu drastycznym testom, by potwierdzić, że iPhone 8 używa najbardziej wytrzymałego szkła, jakie kiedykolwiek zastosowano w smartfonach. Przeprowadził test Mohsa w celu określenia twardości, stwierdzając, że zarysował się on na poziomie 6 w skali od 1 do 10, podobnie jak iPhone 7. Szafir stosowany w wyświetlaczach Apple Watch’a w modelach ze stali nierdzewnej i Edition otrzymał ocenę 9. Z kolei w teście zginania iPhone 8 poradził sobie lepiej niż iPhone 7 w zeszłym roku.
Powyższe filmy naprawdę robią doskonałe wrażenie. Nowy iPhone wyglada obłędnie nawet na filmach. Nie możemy się doczekać pierwszego kontaktu z nim na żywo.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy