^

#8/2017 – Gry na iOS i macOS

Przemysław Marczyński

19 września 2017

Nowy numer Mój Mac Magazyn już czeka na pobranie. Czy iOS i macOS mogą być dobrą platformą dla graczy? W tym wydaniu damy Wam sporo powodów, aby obok pracy na sprzęcie Apple zamienić je czasem w „maszynę do gier”.

Gry na iOS i macOS będą głównym tematem jaki podejmujemy we wrześniu

Skąd brać gry na macOS? Co ważne nie trzeba dużych pieniędzy, aby na Maku zagrać w świetne tytułu. Posiadacie Apple TV? Zamienicie je w centrum cyfrowej rozrywki z naszymi poradami. Postaramy się również rozwikłać zagadkę, czy gry cyfrowe są lepsze od planszowych. Nie mogło zabraknąć tematu, który bardzo lubimy – Retro gry. Zobaczycie sami, że można się w nich zakochać.

Nowy MacBook Pro i najnowsze aplikacje

Wśród recenzji przeczytać będzie można o nowym MacBooku Pro (bez Touch Bar). Nie zabrakło teżnajnowszych tytułów z App Store, które warto mieć na swoim komputerze.

Ciekawe cykle

Kontynuujemy cykle o QNAP oraz Netatmo. Tu szczególnie pochylamy się nad środowisku programistów i jak serwery NAS mogą być pomocne w pracy. Nasz inteligentny dom przygotowujemy natomiast na zimę i sprawdzamy co możemy zrobić, aby było w nim ciepło.
Bezpłatne wydanie magazynu pobierzesz tutaj.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy