^

Wracamy z MacPodcastem!

Kuba Baran

19 września 2017

Zdecydowanie zbyt długo kazaliśmy Wam czekać na nowy odcinek naszego podcastu. Potrzebowaliśmy jednak odrobiny czasu i oddechu, żeby wrócić pełni energii i determinacji do regularnego wydawania odcinków. Już jutro będzie na Was czekała świeża porcja naszych przemyśleń i rozważań po zeszłotygodniowym keynote Apple. Liczymy na to, że włączycie się w dyskusję z nami zarówno na Twitterze jak grupie na Facebooku. Waszych komentarzy i opinii nigdy za wiele.
Jak zapewne zauważyliście, zmieniła się również oprawa graficzna. Odświeżyliśmy nasze logo, co poniekąd wynika z tego, że postanowiliśmy pojawić się na kolejnej platformie, która pozwoli nam dotrzeć do jeszcze większej liczby słuchaczy i dla części z Was może okazać się niezwykle wygodna w kwestii konsumowania naszych treści. Tak, MacPodcast trafia na YouTube! Co prawda nie planujemy nagrywać swoich twarzy w trakcie powstawania odcinków, jednak mamy dla Was śliczną animację, która może przyozdabiać Wasze ekrany w trakcie odsłuchu. Poniżej zamieściłem krótkie wideo, które prezentuje zarówno nasze nowe logo, jak i wspomnianą wizualizację (koniecznie obejrzyjcie do końca).

Liczymy na to, że do jutrzejszej premiery odcinka większość z Was kliknie przycisk subskrypcji. W kwestii pozostałych platform wszystko pozostaje bez zmian. Wciąż zastanawiamy się jak odpowiednio odwdzięczyć się dobrym duchom, które wspierają nas na Patronite. Dotychczas wykazywali się całkowitą bezinteresownością, co mocno nakręca nas do dalszej pracy. Ostatecznie ich wsparcie finansowe jest całkowicie dobrowolne i udowadnia, że nasza praca warta jest dodatkowego wsparcia.
Nie przedłużając, już jutro zapraszamy Was do nowego odcinka naszego podcastu. Liczymy na Wasz odzew na każdej z dostępnych platform. Dajcie też znać, o czym chcielibyście posłuchać w kolejnych odcinkach. Do usłyszenia i po części zobaczenia.

Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Przemysław Ratajczak

  Super animacja 🙂 Brawo dla grafika 😉

  • Kuba Baran

   Przekażę 😉

 2. Elfisher

  Zaproście znowu Piotra Gnypa, 44 odcinek był jednym z najlepszych!

 3. Artur Bzynek

  Pokłony dla grafika.