^

Promocje z okazji "Powrotu do szkoły"

Przemysław Marczyński

6 września 2017

Własnie teraz jest doskonały czas, aby rozejrzeć się za przecenami na aplikacje dla macOS i iOS. W różnych miejscach organizowane są promocje na programy i kto wie, czy przypadkiem nie znajdziecie wśród nich swojego ulubionego programu. Mnie w oko wpadła szczególnie jedna akcja, gdzie do nabycia jest w niższej cenie edytor Byword oraz moja ulubiona mapa myśli MindNode. Okazji do tanich zakupów jest jednak znacznie więcej. Zobaczmy jakie promocje na oprogramowanie i nie tylko możemy znaleźć w sieci.

Programy z Europy taniej

Akcja, o której wspomniałem powyżej to Back2School Promotion od 12staraapps. Jest to ciekawy projekt łączący programistów z Europy, tworzących programy na platformę Apple. Od czasu do czasu organizują tego typu akcje promocyjne na wybrane aplikacje. Dzisiejsza promocja ma w swoim zestawieniu kilka perełek, które warto przygarnąć. Link do promocji.
promocje na oprogramowanie

MacUpdate żegna lato

Na witrynie MacUpdate możecie śledzić informacje o nowych aktualizacjach programów. Twórcy wpadli na fajny pomysł organizowania (jeśli dobrze liczę to mniej więcej co kwartał) akcji promocyjnych gdzie sprzedają kilka programów. Tym razem za prawie 40 dolarów możemy kupić między innymi TextExpander’a w rocznym abonamencie. Link do promocji.
promocje na oprogramowanie

40% rabatu na DEVONthink dla uczniów

Specjalnie dla uczniów jedna z moich ulubionych firm tworzących oprogramowanie organizuje poważną przecenę. Z rabatem 40% możecie nabyć doskonały program do zarządzania dokumentami – DEVONthink. Koniecznie sprawdźcie możliwości tej aplikacji, bo może się Wam przydać w zmaganiach z wiedzą. Link do promocji.

Dokształć się

Największy polski serwis z kursami nie zapomniał o tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. eduweb.pl obniża ceny swoich kursów nawet o 50%. Akcja jednak kończy się dzisiaj w nocy, zatem warto się pospieszyć. Może się okazać, że wśród tej bogatej listy szkoleń znajdziecie takie, które będzie dla Was interesujące. Link do promocji.
promocje na oprogramowanie
Mam nadzieję, że wielu naszych czytelników znajdzie w tych promocjach dla siebie cenne oprogramowanie. Jeśli znajdziecie w sieci, jeszcze więcej ciekawego oprogramowania w ramach promocji „Powrót do szkoły” zostawcie taką informację w komentarzu.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy