^

Wyjątkowy e-book o serwerach QNAP

Przemysław Marczyński

5 września 2017

Zapraszamy Was do pobrania darmowego e-Booka opisującego możliwości serwerów QNAP. Na stronie BackUp Academy odbył się pokaz książki „Mój QNAP”. Jesteśmy patronem tej publikacji i zarazem jej wydawcą. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem serwera, używacie go, bądź chcecie poznać jego możliwości – koniecznie przeczytajcie tę pozycję.

Skumulowana wiedza

Serwery QNAP posiadają ogromne możliwości. Przez ostatni czas, na łamach magazynu Mój Mac skrupulatnie przybliżaliśmy tę tematykę. Dziś razem z firmą QNAP mamy przyjemność zaprezentować Wam e-booka, na kartach którego poznacie najważniejsze możliwości tych doskonałych urządzeń. E-Book jest efektem kilku miesięcy bliskiej współpracy naszego wydawnictwa z firmą QNAP. Autorem książki jest nasz redaktor Jaromir Kopp, którego przewodniki po serwerach NAS znajdziecie na łamach magazynu.

Sto stron książki

„Mój QNAP” to sto stron poświęconych najważniejszym zagadnieniom z obsługi urządzeń NAS firmy QNAP. Publikacja jest doskonałym przewodnikiem dla początkujących posiadaczy tego sprzętu. Osoby zastanawiające się nad zakupem urządzeń typu NAS również znajdą tu wiele cennych informacji o możliwościach, jakie drzemią w tym sprzęcie. Od podstawowej konfiguracji, korzystania z wbudowanej cyfrowej chmury, po zagadnienia bezpieczeństwa i multimedia. Te wszystkie tematy znajdziecie w tym e-Booku.
serwer nas
Dziękujemy firmie QNAP za obdarzenie nas zaufaniem przy realizacji tego projektu. Było to dla nas prawdziwe wyzwanie i zarazem bogaty czas doświadczeń. Efekt końcowy jaki udało się osiągnąć zachęca nas do dalszych poszukiwań inspiracji do kolejnych e-Booków. Możecie być pewni, że już wkrótce pojawią się kolejne publikacje pomagające naszym czytelnikom w codziennym cyfrowym życiu. Przypomnę tylko, że obok „Mój QNAP” wydaliśmy także „Sztuczki w macOS”, które zostały bardzo ciepło przyjęte.
Gorąco zachęcamy do sięgnięcia po naszą najnowszą publikację, którą znajdziecie pod tym adresem – https://www.backupacademy.pl/qnap-ebook/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Anna Surawska

  Wielkie dzięki! Nieziemsko brakowało takiej pozycji. Przy okazji chciałam pobrać „Sztuczki”, ale nie mogę, gdyż link otrzymany na mail kieruje mnie na stronę wymagającą jakiegoś plugina 🙁

   • Anna Surawska

    Napiszę w wolnej chwili, tylko proszę już bez per pani 😉

    • pemmax

     Aniu, pisz. Ktoś po drugiej stronie powinien Ci pomóc 🙂

     • Anna Surawska

      Wyjaśniło się. Ublock narozrabiał. Mam już wszystko 🙂