^

Newsletter od Mój Mac Magazyn

Przemysław Marczyński

24 sierpnia 2017

Tim Cook odetchnął z ulgą. Wszystkie plany nowego iPhone’a 8 są bezpieczne. Na szczęście do sieci wyciekł tylko testowy projekt newslettera Mój Mac Magazyn. Choć miała to być niespodzianka na początek września, jak widać, nie udało się nam tego przed Wami ukryć.

Już to wiecie, bo w Waszych skrzynkach e-mail pojawiła się wersja testowa wiadomości. Chcemy raz na tydzień/dwa pojawiać się u Was z najnowszymi informacjami i wpisami z bloga. Do tego dokładamy konkurs z fajnymi nagrodami. To wszystko po to, aby dać Wam możliwość łatwego dostępu do ciekawych treści. Wiemy, że jesteście zabiegani i nie macie czasu codziennie wertować internetu. Postaramy się w newsletterze zaserwować Wam najważniejsze treści ze świata Apple bez konieczności klikania po stronach internetowych.
PS. Wszystkie Wasze dane są bezpieczne. Stale zmieniamy sie dla Was i czasem w tej ciągłej ewolucji pojawiają się problemy. Mam nadzieję, że się nie gniewacie 🙂
Zdjęcie tytułowe pochodzi z serwisu fotolia.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Kazimierz Zgryzek

    Zamawiam newsletter do mój mac magazyn. Kazimierz Zgryzek