^

Nowe funkcje iOS 11 na iPadzie

Redakcja

18 sierpnia 2017

Na aktywność Apple w swoim kanale serwisu YouTube zdecydowanie nie można narzekać. Stale pojawiają się tam ciekawe materiały promocyjne. Tym razem zostały nam udostępnione filmy poradnikowe, promujące nowe funkcje iOS 11 i iPada Pro. Tak, to nie pomyłka. Apple jeszcze przed oficjalną premierą postanowiło rozpocząć promocję możliwości swojego najnowszego systemu operacyjnego.
Apple przyzwyczaiło nas do doskonałej jakości swoich produkcji. Tak jest też tym razem. Zabawne i pomysłowe klipy pokazują nam nowe funkcje zaszyte w nadchodzącym iOS 11. Zobaczymy na nich jak korzystać z potencjału nowego Docka, wykorzystywać gesty, łatwo skanować i podpisywać dokumenty, korzystać z multitaskingu  oraz rysika Apple Pencil. Apple nie zapomniało też zademonstrować użytkownikom nowe metody zarządzania plikami. Zresztą zobaczcie sami.


Nowe funkcje iOS 11 prezentowane tak wcześnie? Czy Wy też czujecie, że premiera nowego systemu i urządzeń firmy Apple już niebawem? Z pewnością wkrótce pojawią się informacje z datą prezentacji produktowej. Liczymy, że będzie zaplanowana nie później, niż na drugi tydzień września.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy