^

iPhone 7 i 7 Plus najpopularniejszymi smartfonami ubiegłego kwartału

Redakcja

17 sierpnia 2017

Znana firma analityczna Strategy Analytics, opublikowała informacje dotyczące sprzedaży z drugiego kwartału 2017 roku. Według nich iPhone 7 i 7 Plus są nadal najpopularniejszymi smartfonami na świecie. Wyprzedziły Samsunga i jego najnowsze modele Galaxy S8 oraz Galaxy S8 +.
iPhone 7 i 7 Plus
Według tych danych Apple sprzedało około 16,9 milionów iPhonea 7 i 15,1 milionów telefonów iPhone 7 Plus na całym świecie w okresie od kwietnia do czerwca bieżącego roku. W tym kwartale Galaxy S8 i Galaxy S8 + sprzedały się odpowiednio w ilości 10,2 i 9 milionów sztuk. Za wielką czwórką podążą dzielnie chińska marka Xiaomi z telefonem Redmi 4A, który sprzedał się w ilości 5,5 miliona sztuk.
Apple pokonało swoich rywali z już prawie rocznymi modelami iPhone 7 i 7 Plus. Czy nowe produkty, które prawdopodobnie zobaczymy we wrześniu zdołają powtórzyć te sukcesy? Dowiemy się tego niebawem, a tymczasem gratulujemy doskonałych wyników i zwycięstwa w tej kategorii produktów.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy