Wybierz Strona

iPhone 7 i 7 Plus najpopularniejszymi smartfonami ubiegłego kwartału

iPhone 7 i 7 Plus najpopularniejszymi smartfonami ubiegłego kwartału

  • 0
  • 17.08.2017
Redakcja

Znana firma analityczna Strategy Analytics, opublikowała informacje dotyczące sprzedaży z drugiego kwartału 2017 roku. Według nich iPhone 7 i 7 Plus są nadal najpopularniejszymi smartfonami na świecie. Wyprzedziły Samsunga i jego najnowsze modele Galaxy S8 oraz Galaxy S8 +.
iPhone 7 i 7 Plus
Według tych danych Apple sprzedało około 16,9 milionów iPhonea 7 i 15,1 milionów telefonów iPhone 7 Plus na całym świecie w okresie od kwietnia do czerwca bieżącego roku. W tym kwartale Galaxy S8 i Galaxy S8 + sprzedały się odpowiednio w ilości 10,2 i 9 milionów sztuk. Za wielką czwórką podążą dzielnie chińska marka Xiaomi z telefonem Redmi 4A, który sprzedał się w ilości 5,5 miliona sztuk.
Apple pokonało swoich rywali z już prawie rocznymi modelami iPhone 7 i 7 Plus. Czy nowe produkty, które prawdopodobnie zobaczymy we wrześniu zdołają powtórzyć te sukcesy? Dowiemy się tego niebawem, a tymczasem gratulujemy doskonałych wyników i zwycięstwa w tej kategorii produktów.
Źródło

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!