^

Nowy iPhone 8 na filmie

Redakcja

11 sierpnia 2017

Spodziewane z początkiem września premiery nowych telefonów firmy Apple stały się obiektem nieustających spekulacji. Wydaje się, że wiemy coraz więcej, jednak stale pojawia się mnóstwo sprzeczności. W sieci pojawia się wiele wizji nowych modeli iPhone’ów. Kolejną z nich chcieliśmy Wam dziś zaprezentować.
W serwisie YouTube pojawił się ostatnio krótki film przedstawiający makiety nowych telefonów z Cupertino. Ich wygląd i kolory bazują na ostatnich przeciekach z linii produkcyjnych. Oczywiście jest wśród nich nowa, miedziana wersja koloru złotego.

Jak widać na filmie, autor pokazuje makiety wszystkich trzech nowych kolorów. Oba białe i miedziane modele złota mają białą stronę przednią, podczas gdy czarny model jest całkowicie czarny. Telefon jest opleciony paskiem ze stali nierdzewnej, który jest dopasowany kolorystycznie do tylnej części.
iPhone 8 ma być zaprezentowany już w przyszłym miesiącu. Urządzenie może zawierać moduł bezprzewodowego ładowania oraz możliwość szybkiego ładowania, gdy jest używane z wykorzystaniem kabla USB-C Lightning. Inne nowe funkcje obejmują wyświetlacz OLED, ulepszenia aparatu czy rozpoznawanie twarzy. Oczekujemy również, że iPhone 7s i iPhone 7s Plus będą miały możliwość bezprzewodowego ładowania baterii.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy