^

iPhone 8 na nowych wizualizacjach

Redakcja

11 sierpnia 2017

Wszyscy czekamy z niecierpliwością na premierę iPhone’a 8. Dzięki różnym przeciekom oraz informacjom pozyskanym z firmware’u HomePod’a dowiadujemy się o nim coraz więcej. Liczymy również na jego nienaganną prezencję. W sieci pojawiły się kolejne wizualizacje, które starają się bardzo precyzyjnie odzwierciedlić wygląd nowego smartfona od Apple. Czy faktycznie tak może wyglądać iPhone 8? Zobaczcie sami.
 

Autorem renderów jest Quinton Theron. Projektant udostępnił kilka obrazów, prezentując własne spojrzenie na to, jak będzie wyglądał najnowszy „flagowiec” z Cupertino. W pracach Therona nowy iPhone 8 jest zaprezentowany w kolorze czarnym, białym, różowym i złotym. Jednak ostatnie doniesienia od znanego analityka Ming-Chi Kuo z KGI Securities wskazują na to, że będzie on sprzedawany tylko w trzech wersjach kolorystycznych.
iPhone 8
Oprócz wizji standardowych wersji iPhone’ów 8 Theron podzielił się również renderami prognozowanego kilka tygodni temu modelu iPhone 8 Edition. Miałby on posiadać białą ceramiczną obudowę.

Choć zaprezentowane na renderach makiety to tylko wizja autora, potwierdzają one wiele doniesień związanych z jego konstrukcją. Mimo że projekt ten został przygotowany na bazie przecieków i plotek, to i tak z pewnością zbliża się znacząco do wersji finalnej i wygląda naprawdę nieźle.
Być może za niespełna miesiąc przekonamy się, jak blisko oryginału był Theron. Według doniesień iPhone 8 zadebiutuje już na początku września wraz z odświeżonymi modelami 7s i 7s Plus. Jednak jego początkowa dostępność w sprzedaży może być według niektórych źródeł mocno ograniczona.
Źródło |  Zdjęcia

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy