^

Carpool Karaoke. Jest już pierwszy odcinek z polskimi napisami

Redakcja

9 sierpnia 2017

Do Apple Music trafiła pierwsza seria programu Carpool Karaoke. Można już obejrzeć pierwszy odcinek, w którym obok Jamesa Cordena wystąpił znany aktor Will Smith. Program możemy zobaczyć także z napisami w języku polskim.
Carpool Karaoke to oparty na amerykańskim talk-show autorstwa James’a Corden’a program rozrywkowy, polegający na zapraszaniu do auta znanych gości i wspólnego śpiewania. Apple od dawna zapowiadał publikacje tej serii i trzeba przyznać, że warto było czekać. Pierwszy odcinek Willem Smithem z pewnością nie rozczarowuje.
Program jest dostępny pod adresem – http://applemusic.com/carpool. Dostęp do tej produkcji mają osoby, które posiadają wykupioną subskrypcję na Apple Music. Miłym gestem jest przygotowanie polskich napisów do programu. Cieszy nas to, że firma Tima Cook’a pamięta i dba o polską widownię oraz zależy jej na promowaniu swoich usług w naszym kraju.
Niebawem pojawią się kolejne odcinki programu, w których wystąpią między innymi Alicia Keys, John Legend i Metalica. Na kanale Apple w serwisie YouTube można już zobaczyć zwiastuny kolejnych odcinków serii.


Czy to faktycznie początek rozwoju usług filmowych i niebawem otrzymamy od Apple serwis pełen filmów, seriali i programów rozrywkowych? Jeszcze nie znamy odpowiedzi na to pytanie, jednak wszystko wskazuje, że Netflix może mieć niebawem poważnego konkurenta.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy