^

iPhone 8 w trzech kolorach, dostępny już we wrześniu

Redakcja

9 sierpnia 2017

Spodziewane niebawem najnowsze modele iPhone’ów, w tym iPhone 8, iPhone 7s i 7s Plus, będą dostępne w sprzedaży w tym samym czasie. Pojawią się wyłącznie w trzech kolorach — czarnym, srebrnym i złotym. To najnowsze rewelacje od znanego i wiarygodnego analityka Ming-Chi Kuo z KGI Securities.
Kuo już wcześniej zapowiadał, że iPhone 8 będzie dostępny w ograniczonej liczbie kolorów. Jego opinia wydaje się odpowiadać niedawnemu wyciekowi, na którym mogliśmy zobaczyć prawdopodobny wygląd obudowy nowego modelu. Złoto na zdjęciu przyjmuje odcień miedziany, więc nie jest jasne, czy jest to dokładny obraz kolorów. Możemy tu jedynie spekulować.

Według analiz specjalisty z KGI Securities wszystkie trzy modele iPhone spodziewane w 2017 r. będą wspierać szybkie ładowanie. Prawdopodobnie użytkownicy będą  musieli w tym celu wyposażyć się w sprzedawaną oddzielnie ładowarkę USB typu C i adapter umożliwiający szybsze ładowanie. Obecnie iPad Pro ma podobną cechę i do szybkiego ładowania używa zasilacza USB-C o mocy 49W.
Analityk wierzy, że Apple rozpocznie testy weryfikacyjne produkcji iPhone’a 8 pod koniec sierpnia, co doprowadzi do masowej produkcji w połowie września. Wcześniejsze szacunki Kuo wskazywały na znaczne opóźnienia w dostępności tego modelu. Spodziewamy się zatem, że Apple we wrześniu ogłosi wszystkie trzy modele iPhone’ów. Sprzedaż wszystkich wersji ma się też rozpocząć w tym samym dniu.
Wyposażony w wyświetlacz OLED iPhone 8, będzie wyprodukowany w mniejszej ilości i co za tym idzie trudniej dostępny. Jego dostawy mogą być ograniczone do pierwszego kwartału 2018 roku ze względu na oczekiwany wysoki popyt. Niemniej jednak, ostatnia prognoza Kuo jest zupełnie inna niż poprzednie, w których twierdził, że Apple może potencjalnie ogłosić iPhone 8, a następnie opóźnić jego wprowadzenie do października lub listopada. Czeka nas zatem bardzo gorący wrzesień.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy