^

Edytuj pliki PDF na macOS i iOS. PDF Expert w promocji

Przemysław Marczyński

1 sierpnia 2017

Świetny program do edycji PDFów na macOS i iOS jest dzisiaj w promocji. PDF Expert można dziś kupić za połowę ceny. Firma Readdle świętuje swoje dziesiąte urodziny.
PDF Expert
Program PDF Expert, dzięki któremu możemy łatwo edytować pliki PDF, został przeceniony o 50%. Z faktu na świętowanie swoich urodzin możemy zaopatrzyć się w aplikację na macOS oraz iOS w bardzo przystępnej cenie. Możliwości programu są naprawdę imponujące. Od edycji tekstu i grafiki w dokumentach poprzez zarządzanie stronami dokumentów ich rozmiarem i wieloma innymi elementami PDFów. Program niezbędny dla wszystkich, którzy chcą przejść z dokumentacji papierowej na cyfrową.
Czas promocji jest ograniczony czasowo, jednak nigdzie nie znalazłem informacji, kiedy się promocja się skończy.
PDF Expert
System od Apple zawsze doceniałem za jego integrację z plikami PDF. Dzięki temu formatowi mogę przechowywać wszystkie dokumenty w postaci cyfrowej i mam pewność, że każdy będzie mógł je otworzyć na dowolnym urządzeniu. Dzięki temu w łatwy sposób dziele się dokumentami oraz oszczędzam miejsce, pozbywając się całkowicie papieru. W macOS wystarczy wybrać opcję Drukuj i z lewego dolnego rogu wskazać menu PDF, aby móc w łatwy sposób tworzyć tego typu dokumenty. Dziś, gdy firma Readdle oddaje nam w doskonałej cenie program PDF Expert, mamy również odpowiednie narzędzie do edycji tych plików.
iOS:  https://itunes.apple.com/pl/app/pdf-expert-6-read-annotate-edit-pdf-documents/id743974925?l=pl&mt=8
Cena: 23,99 zł
macOS: https://itunes.apple.com/pl/app/pdf-expert-edit-annotate-and-sign-pdfs/id1055273043?l=pl&mt=12
Cena: 139,99 zł
Strona www programu: https://pdfexpert.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Kazimierz Basiak

  Znalazłem Twoją rekomendację PDF Expert, ja też go kupiłem na mojego MBP i na tym koniec szczęścia nie mogę drukować plików pdf przy pomocy Canon Pixma 4200, amianowicie drukuje ttlko puste druki ,formularze bez zasadniczej treści(np historiawyciąg z banku bez treści ,przekaz bez treści). Zaznaczę że adobe reader to potrafi. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego preblemu. Pozdrawiam.

  • pemmax

   Ciekawa sprawa. Spróbuj wybrać Drukuj i z menu PDF wskazać Otwórz w Podglądzie. Następnie już w aplikacji Podgląd wybierz drukowanie dokumentu. Sprawa o której piszesz jest dziwna. Zaraportowałbym autorom aplikacji ten problem.

   • Kazimierz Basiak

    Dzięki za reakcję na mój post ,ja robię tak jak piszesz,problem w tym że w adobe reader jak wejdę w drukuj, otwiera się drukarka wchodzę w zaawansowane i wybieram funkcję drukuj jako obraz , natomiast w PDF Expert brakuje po otwarciu drukarki funkcji drukuj jako obraz. i na tym polega problem . Pozdrawiam

     • Kazimierz Basiak

      Załapałem ,drukarka musi być otwarta w podglądzie ,a nie w pdf Expert w podglądzie jest funkcja drukuj cały obrazek. Dzięki za sugestję. Pozdrawiam.