^
podróże z ios

#7/2017 Podróże z iOS

Przemysław Marczyński

31 lipca 2017

Nowy numer darmowego pisma Mój Mac Magazyn to przede wszystkim podróże z iPhone’m. Jak elektronika pomaga nam podczas jazdy autem? Co oferują nam lotniska oraz koleje, gdy w kieszeni mam telefon z iOS. Jak przemierzać kilometry na dwóch kółkach i wykorzystać pełen potencjał gadżetów? To wszystko znajdziecie w wakacyjnym wydaniu pisma. Nie zabrakło tutaj również przeglądu aplikacji, które powinniście mieć ze sobą w podróży. Warto również sięgnąć po wywiad z Bartłomiejem Skrzyńskim o pokonywaniu samego siebie.
podróże z ios
Wśród ciekawych recenzji, jakie znajdziecie w magazynie, nie mogło zabraknąć opisu najnowszego MacBooka Pro z Touch Bar’em. W cyklu Netatmo, tym razem sięgamy po kamerę tego producenta, która jest świetnym uzupełnieniem inteligentnego domu.
To tylko część artykułów, jakie przygotowaliśmy dla Was przy okazji tego magazynu. Już teraz zapraszamy Was do pobrania darmowego numeru wakacyjnego wydania Mój Mac Magazyn

Strona wakacyjnego numeru —>

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy