^

Nie #WstydźSie! i wygraj książkę. Konkurs dla czytelników

Redakcja

25 lipca 2017

Wraz z wydawnictwem Insignis kontynuujemy naszą wakacyjną z zabawę. Mamy do rozdania, specjalnie dla Was, kolejne 5 kodów do księgarni iBooks. Tym razem nagrodą jest wyjątkowa książka pod tytułem „#WstydźSie!”, której autorem jest Jon Ronson.

Dlaczego warto przeczytać książkę Jona Ronsona „#WstydźSie!”

Media społecznościowe są bardzo wartościowe, ale potrafią być także niezmiernie okrutne. Wystarczy tylko popełnić mały błąd i zamieścić nietrafiony wpis. Tłum bywa w takich przypadkach bezlitosny, potrafi w kilka chwil zrujnować jego autorowi życie. Jon Ronson tworząc „#WstydźSie!” spotykał się właśnie z takimi osobami. Publicznie napiętnowanymi, którzy byli wyszydzani, odsądzani, czasem nawet zwalniani z pracy. Chociaż wszyscy popełniamy błędy, potrafimy być bezlitośni w wytykaniu ich innym. Czasem niszcząc życie tych, którzy mają inne poglądy. Używamy wstydu jako formy społecznej kontroli. #WstydźSię! to książka, która uświadamia nam, jak przerażającą rolę odgrywamy w zbierającej coraz większe żniwo wojnie wypowiedzianej ludzkim słabościom.

Jak wziąć udział w naszym konkursie?

Jedyne co musicie zrobić, to dołączyć do grona naszych czytelników podając swój adres e-mail w poniższym formularzu. Dzięki temu zupełnie bezpłatnie, już niebawem otrzymacie od nas kolejny numer Mój Mac Magazynu. Przygotowujemy dla Was tylko dobre treści więc i tak wygrywacie. Dodatkowo lektura „Metody czarnej skrzynki” umili Wam oczekiwanie na nowy wakacyjny numer.
Uwaga konkurs trwa tylko do piątku 28 lipca 2017 roku, a kod będzie można wykorzystać jedynie do niedzieli 30 lipca br. Warto się zatem pospieszyć. Wśród wszystkich osób, które wypełnią poniższy formularz i dołączą do grona czytelników Mój Mac Magazynu, rozlosujemy 5 książek. Tej okazji naprawdę nie można przegapić.

Formularz konkursowy

Konkurs rozwiązany.
 
Jeśli jednak szczęście się do Was tym razem nie uśmiechnie, poniżej znajdziecie wszelkie namiary na tę niezwykle interesującą pozycję książkową.
Książka w iBooks: https://itunes.apple.com/pl/book/wstydźsię/id1224941780?mt=11&ign-mpt=uo%3D4
Autor: Jon Ronson
Wydawnictwo Insignis – www.insignis.pl
Cena: 24,99 zł

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy