^

Dwayne Johnson i Siri w najnowszym filmie Apple

Redakcja

24 lipca 2017

Dwayne Johnson u boku Siri w najnowszym filmie akcji z Cupertino? To nie żart. Tak właśnie wygląda obsada najnowszego filmu firmy Apple reklamującego iPhone’a 7, pod tytułem „The Rock x Siri. Dominate the Day”. Nie można go nazywać zwykłą reklamą, bo na to zdecydowanie nie zasługuje. To niesamowicie dynamiczne wideo nasycone efektami specjalnymi i doskonałym humorem.
Siri
Dwayne Johnson to popularny aktor filmów sensacyjnych i były zapaśnik WWE (World Wrestling Entertainment). Jest zanany pod pseudonimem „The Rock”, wyniesionym z aren wrestlingowych. Występował tam między innymi w drużynie The Nation of Domination, której był liderem. Stąd, jak widać, tytuł najnowszego filmu promocyjnego nie jest zupełnie przypadkowy. Johnson jest znany z takich hollywoodzkich produkcji jak: Król Skorpion, Mumia Powraca, Szybcy i wściekli. Obecnie możemy go zobaczyć na ekranach kin w filmie „Baywatch. Słoneczny patrol”, gdzie wciela się w legendarnego Mitcha Buchannona.
W najnowszym filmie promocyjnym firmy Apple, podejmuje się kolejnego „niemożliwego do wykonania” wyzwania. Chce udowodnić, że pracując nad wieloma projektami jednocześnie, może zrobić jeszcze więcej. A to, że doba ma tylko 24 godziny, jest mało istotne. Ma przecież do pomocy niezastąpioną Siri. Właśnie ona pomaga mu realizować ten niesamowity plan dnia. Zresztą zobaczcie sami.

Choć film „The Rock x Siri. Dominate the Day” trwa tylko kilka minut, nie brakuje w nim widowiskowych scen znanych z filmów z udziałem Dwayne’a „The Rock” Johnsona. Jest to produkcja, którą zdecydowanie warto zobaczyć. Szkoda tylko, że Siri nadal nie rozmawia z nami w naszym ojczystym języku (i nie zapowiada się na to, że tak się stanie), gdyż ten film naprawdę pobudza do rozmowy najlepszą asystentką głosową świata.
Zdjęcie

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy