^

#57 – iPhone – trzy historie

Kuba Baran

17 lipca 2017

W tym roku obchodzimy dziesiąte urodziny iPhone’a. Postanowiliśmy, że to idealny moment, aby opowiedzieć o tym, jak się zaczęła i jaki miała przebieg nasza przygoda z tym wyjątkowym urządzeniem. Niniejszym zapraszamy do trzech historii o iPhone, w nietypowym wakacyjnym składzie. Tym razem do Kuby dołączyli Remek Rychlewski oraz Marek Telecki.
Serdecznie zapraszamy do odsłuchu!
Prowadzący:

Fanpage na Facebooku
Kontakt: kontakt@macpodcast.pl
Zapraszamy do wspierania naszego podcastu!
Poniżej linki do poszczególnych źródeł i odtwarzacza:
MacPodcast w iTunes – posłuchaj
MacPodcast w SoundCloud – odwiedź stronę
Kanał RSS podcastu – link
Odtwarzacz:

Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. sportpoz

  Wszyscy z niecierpliwością czekają na iPhona 8. Wszyscy spekulują o tym, że będzie droższy czy nawet najdroższy w historii. Ja mam pytanie – czemu mamy godzić się na to, żeby to, co dostajemy u konkurencji w drodze ewolucji (np. Samsung Galaxy S8) ma być dużo droższe w przypadku Apple???

 2. Grzegorz s.

  Ta gra z kuleczką to wykorzystywała przyśpieszeniomierz, a nie żyroskop. Żyroskop został wprowadzony w iPhonie 4 w roku 2010.

 3. Jan Bełczewski

  Chłopaki, od ostatniego odcinka minęły już dwa miesiące. Dziś czwartek, sprawdzałem podcast, nowego odcinka niema. Czy to już koniec macpodcastu?

  • pemmax

   Nic z tych rzeczy. Przygotowujemy się do nagrania. Mieliśmy to zrobić wczoraj ale prawy na początku roku szkolnego komplikują wiele rzeczy. Wracamy od poniedziałku z systematycznymi audycjami. MacPodcast nie planuje zejścia ze sceny.

   • Jan Bełczewski

    Uff, dziękuję Przemku za informację. Tak więc czekamy z niecierpliwością gdy w końcu pojawi się nowy odcinek!