^

Konkurs książkowy. Metoda czarnej skrzynki

Redakcja

13 lipca 2017

Razem z wydawnictwem Insignis kontynuujemy naszą wakacyjną zabawę. Chcemy, abyście nie mogli narzekać na nudę w te wakacje, a przy okazji sięgali tylko po najlepsze książki. Tym razem mamy do rozdania kolejne 5 kodów do księgarni iBooks. Nagrodą jest książka pod tytułem „Metoda czarnej skrzynki”, której autorem jest Matthew Syed.

Dlaczego warto sięgnąć po „Metodę czarnej skrzynki”?

Wszyscy uczymy się na błędach. To nic nowego. Zastanówmy się jednak czy porażka może być prawdziwym źródłem sukcesu? Matthew Syed na podstawie dosadnych przykładów udowadnia nam, że tak właśnie może być. Zdrowe podejście do porażki może się okazać niezwykle przydatne w życiu. Uczenie się na błędach, to najskuteczniejsza znana człowiekowi metoda zdobywania wiedzy. Wie o tym Google, zespół Formuły 1 firmy Mercedes, wynalazca James Dyson, Michael Jordan i David Beckham. Wszyscy oni korzystają z metody czarnej skrzynki, przekuwając swoje porażki na wybitne osiągnięcia. Nie wypierają się swoich błędów i nie zrzucają winy na innych, nie tuszują niewygodnych faktów. Sukces zawdzięczają analizie swoich potknięć. Nauczmy się wykorzystywać swoje niepowodzenia, by sięgać po to, co było dla nas nieosiągalne.

Jak wziąć udział w naszym konkursie

Jedyne co musicie zrobić, to dołączyć do grona naszych czytelników podając swój adres e-mail w poniższym formularzu. Dzięki temu, zupełnie bezpłatnie, już niebawem otrzymacie od nas kolejny numer Mój Mac Magazynu. Przygotowujemy dla Was tylko dobre treści więc i tak wygrywacie. Dodatkowo lektura „Metody czarnej skrzynki” umili Wam oczekiwanie na nowy wakacyjny numer.
Uwaga konkurs trwa tylko do niedzieli 16 lipca 2017 roku. Wśród wszystkich osób, które wypełnią poniższy formularz i dołączą do grona czytelników Mój Mac Magazynu, rozlosujemy 5 książek. Tej okazji naprawdę nie można przegapić.

Formularz konkursowy

Konkurs zakończony
Jeśli jednak szczęście się do Was tym razem nie uśmiechnie, poniżej znajdziecie wszelkie namiary na tę niezwykle interesującą pozycję książkową.
Książka w iBooks: https://itunes.apple.com/pl/book/metoda-czarnej-skrzynki/id1216472686?l=pl&mt=11
Autor: Matthew Syed
Wydawnictwo Insignis – www.insignis.pl
Cena: 24,99 zł

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Artur Bzynek

    Świetna książka, powiedziałby, lektura obowiązkowa 🙂

  2. pemmax

    Konkurs zamykamy. Wieczorem roześlę kody do iBooks.

  3. pemmax

    Kody na książki zostały rozesłane.