^

Nowy MacBook Pro Touch Bar – wyjmujemy z pudełka

Przemysław Marczyński

28 czerwca 2017

Chcemy Wam pokazać jak prezentuje się nowy MacBook Pro Touch Bar. W związku z tym przygotowaliśmy “wyjmowanie z pudełka” nowego laptopa od Apple w dwóch odsłonach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkiego filmu prezentującego to co znajdziemy w pudełku z MacBookiem Pro.
Nowe laptopy Apple zaprezentowano na konferencji WWDC 2017. Wiele mówiło się wówczas o możliwym odświeżeniu komputerów z linii “Pro”. Chociaż pierwsze komputery z dotykową belką pod monitorem (Touch Bar) pojawiły się niespełna rok temu, to zbieżność w premierze nowych procesorów Intela – Kaby Lake i plotki dobitnie potwierdziły się w San Jose gdzie odbywała się konferencja Apple.

Nowy MacBook Pro nie różni się od swojego poprzednika praktycznie niczym w kwestii wyglądu. Zmiany jednak odnajdujemy w wydajności i oszczędności energii podczas pracy na baterii.
Już dziś zapraszamy Was do darmowej subskrybcji naszego magazynu, w którym znajdziecie recenzję tego komputera. Tym czasem obejrzyjcie materiał jaki dla Was przygotowaliśmy.

“Unboxing” nowego MacBooka Pro Touch Bar 2017

Galeria zdjęć MacBook Pro Touch Bar 2017 (kliknij poniżej, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia)
MacBook Pro Touch Bar 2017

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Tyczka Grochowa

  Opowiedz proszę, jak żyć w świecie dongli. Szukam dwóch (działających!) rozwiązań:
  – podróżnego: USB, HDMI i Ethernet
  – stacjonarnego: to samo jak powyżej, tylko z ładowaniem, większą ilością portów i karta SD. Na 99% zdecydowałem się na OWC TB3 dock.
  Pozdrawiam

  • pemmax

   Pytanie numer dwa rozwiązuje tak jak Ty. Pytanie pierwsze rozwiąże częściowo jak napiszesz na adres redakcji :/)

  • Michał Czarkowski

   Podpytal bym o ten ethernet w podrozy? Ja dosc czesto w drodze i do hoteli kupilem Amazon Fire Sticka. Dobrze dziala, airplay mozna zainstalowac ktory tez smiga. Kodi, netflix, hbo go dziala. Cena nie wygurowana.