Wybierz Strona

Jak tworzyć Wspomnienia. iPhone w reklamie Apple

Jak tworzyć Wspomnienia. iPhone w reklamie Apple

 • 2
 • 21.06.2017
Redakcja

Apple nadal mocno promuje iPhone’a 7 i możliwości systemu iOS 10. Na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował dwa nowe filmy reklamowe. Tematem spotów stała się opcja dostępna w systemie iOS 10. To zawarta w aplikacji Zdjęcia funkcja Wspomnienia. Pozwala automatycznie tworzyć z zawartości naszej biblioteki pokazy slajdów lub filmy z wybranym podkładem muzycznym. To doskonały sposób na zachowanie w pamięci naszego urządzenia atrakcyjnej pamiątki zarówno z dobrej imprezy, jak i rodzinnej uroczystości.

Spot pod tytułem „The Archives” to wzruszająca opowieść o tym, jak ważne są wspomnienia i dlaczego warto je pielęgnować. Ten krótki film jest uzupełniony poradnikiem, w którym zademonstrowano praktyczne użycie funkcji Wspomnienia.

Opowiedzcie nam czy tworzycie własne filmy z wykorzystaniem funkcji Wspomnienia. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, to jest to zdecydowanie najlepsza pora, aby powstała Wasza pierwsza kolekcja wspomnień.

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

2 komentarze

 1. anetta

  do robienia filmikow korzystam Woowave Easy Edit…bo moim zdaniem jest latwiejszy w obsludze

  Odpowiedz
 2. A.P.

  Witam . Mój Iphone 7 ( najnowsza wersja systemu) nie generuje wspomnień w zdjęciach . Czy ktoś mi może podpowiedzieć czy jest to kwestia ustawień czy innego rodzaju problem?

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!