^

Jak tworzyć Wspomnienia. iPhone w reklamie Apple

Redakcja

21 czerwca 2017

Apple nadal mocno promuje iPhone’a 7 i możliwości systemu iOS 10. Na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował dwa nowe filmy reklamowe. Tematem spotów stała się opcja dostępna w systemie iOS 10. To zawarta w aplikacji Zdjęcia funkcja Wspomnienia. Pozwala automatycznie tworzyć z zawartości naszej biblioteki pokazy slajdów lub filmy z wybranym podkładem muzycznym. To doskonały sposób na zachowanie w pamięci naszego urządzenia atrakcyjnej pamiątki zarówno z dobrej imprezy, jak i rodzinnej uroczystości.

Spot pod tytułem „The Archives” to wzruszająca opowieść o tym, jak ważne są wspomnienia i dlaczego warto je pielęgnować. Ten krótki film jest uzupełniony poradnikiem, w którym zademonstrowano praktyczne użycie funkcji Wspomnienia.

Opowiedzcie nam czy tworzycie własne filmy z wykorzystaniem funkcji Wspomnienia. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, to jest to zdecydowanie najlepsza pora, aby powstała Wasza pierwsza kolekcja wspomnień.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. anetta

    do robienia filmikow korzystam Woowave Easy Edit…bo moim zdaniem jest latwiejszy w obsludze

  2. A.P.

    Witam . Mój Iphone 7 ( najnowsza wersja systemu) nie generuje wspomnień w zdjęciach . Czy ktoś mi może podpowiedzieć czy jest to kwestia ustawień czy innego rodzaju problem?