^

Osłona ekranu zdradza wygląd nowego iPhonea 8?

Redakcja

20 czerwca 2017

Pojawiła się już osłona ekranu dla spodziewanego tej jesieni iPhone’a 8. Jej kształt wpisuje się idealnie w wizję wyglądu nowego smartfona firmy Apple bazującej na aktualnych plotkach i przeciekach.

Ramki osłony są bardzo cienkie i mają taką samą grubość dookoła. Wyjątkiem jest górne wycięcie dla głośnika, kamery, czujników światła i zbliżeniowego oraz prawdopodobnie modułu czujnika 3D. Osłona nazywa się „Olixar iPhone 8 Full Cover Tempered Glass Screen Protector” i jest dostępna na mobilefun.co.uk. Kosztuje 28.49 € i niestety nie ma żadnej pewności, że będzie pasowała.

Czy tak naprawdę będzie wyglądał przód nowego iPhone’a? Wiele przecieków wskazuje na to, że to możliwe. Jednak póki nie zobaczymy go na prezentacji produktowej Apple możemy tylko spekulować.
To nie koniec nowinek związanych z nowym iPhonem. Oprócz osłony ekranu dotarły do nas pogłoski dotyczące jego nazwy. Prawdopodobnie wyczekiwany przez nas model z 5,8-calowym ekranem zostanie nazwany „Decade Edition”. Żaden z dotychczasowych raportów o tym nie wspominał, więc należy traktować tę informację z pewną rezerwą. Zwłaszcza że niedawno japońska strona Mac Otakara sugerowała, iż nowy telefon może być nazywany „iPhone Edition”. Dzięki temu Apple pozycjonowałoby go jako urządzenie wyższej klasy podobnie jak Apple Watch Edition. Nazwa „Edition” miałaby go odróżniać go od modeli 7s i 7s Plus, które też mają zostać zaprezentowane tej jesieni.
Zapowiada się gorący wrzesień w tym roku.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy