^

Zdjęcia obudowy iPhonea 8

Redakcja

13 czerwca 2017

Nie ochłonęliśmy jeszcze dobrze po ostatniej lawinie nowości z Cupertino, a tymczasem wyciekły nowe zdjęcia, które pokazują jak mogą wyglądać nowe telefony Apple. To obudowy spodziewanego już jesienią iPhone’a 8 oraz modeli 7s i 7s Plus.
Cała powierzchnia przedniego panelu jest wykonana ze szkła z bardzo delikatną czarną ramką na brzegach. Ramka ta posiada zgubienie w górnej części, które będzie osłaniać przednią kamerę i głośnik. Nie ma odrębnego miejsca dla przycisku Home, więc wszystko wskazuje, że będzie on wbudowany w ekran.
iPhone 8
Tylny panel jest najwyraźniej wykonany ze szkła. W lewej górnej części jest umiejscowiono pionowy układ obiektywów. Niepokoi tylko ich grubość, gdyż mogą wstawać znacznie poza powierzchnię tylnej obudowy. Poza tym oprócz logotypu i opisów nie występują tam żadne dodatkowe elementy.
Nie pojawia się tam również fizyczny przycisk przeznaczony dla Touch ID. Według niektórych plotek miał się właśnie tam znaleźć. Wszystko wskazuje na to, że Apple udało się zaprojektować czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran urządzenia. Wierzymy mocno, że to prawda.
iPhone 8
Na drugim zdjęciu iPhone 8 pozuje obok obudów przeznaczonych dla modeli 7s i 7s Plus. Kształty wskazują na to, że będą to znane 4,7 i 5,5-calowe modele, które według ostatnich doniesień będą zaprezentowane we wrześniu. Wygląda na to, że tylne części obudowy są wykonane ze szkła. Pozwoli to na zastosowanie bezprzewodowego ładowania.
Choć nie ma zupełnej pewności, że zaprezentowane na zdjęciach makiety są prawdziwe, to potwierdzają one wiele doniesień związanych z jego konstrukcją. Nawet jeśli jest to tylko makieta przygotowana na bazie przecieków i plotek, to i tak z pewnością zbliża się znacząco do wersji finalnej.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Marcel Paprocki

    widać że to wklejone rendery…