^

Jak obejrzeć prezentację otwierającą WWDC 2017

Robert Wojno

5 czerwca 2017

Już dziś o godzinie 19:00 w San Jose rozpocznie się WWDC, czyli konferencja developerów Apple. Tradycyjnie już, pierwszym jej punktem będzie prezentacja nowych wersji systemów operacyjnych firmy z Cupertino i być może również nowych urządzeń. Jeśli chcecie dowiedzieć się z pierwszej ręki co zaprezentuje Apple i zastanawiacie się jak obejrzeć keynote otwierający WWDC 2017, to mamy dla Was rozwiązanie.

Jak obejrzeć transmisję z keynote na rozpoczęcie WWDC 2017

Od kilku lat Apple udostępnia przekaz na żywo ze swoich prezentacji i podobnie będzie tym razem. Transmisję z keynote otwierającego WWDC w czerwcu 2017, będzie można obejrzeć wchodząc na oficjalną stronę WWDC. Okno transmisji pojawi się tam na kilka minut przed 19:00, 5 czerwca 2017 czasu polskiego.
Transmisję będzie można oglądać w przeglądarce Safari na iPhone, iPad, iPod Touch, Mac i Windows. Użytkownicy Windows 10 będą mogli ją również obejrzeć w przeglądarce Microsoft Edge. Posiadacze Apple TV drugiej generacji lub nowszych, zobaczą prezentację na swoich urządzeniach, na specjalnym kanale Apple Events. Keynote otwierający WWDC rozpocznie się o 19:00 polskiego czasu i potrwa dwie godziny.

Czy warto obejrzeć keynote WWDC 2017?

Od dawna już prezentacje nowych produktów Apple nie wzbudzają juz takich emocji, jak kiedyś. Czasy Steve Jobsa i „one more thing” bezpowrotnie minęły. Z konferencji często wieje nudą. Czy zatem warto tracić dwie godziny na wysłuchiwanie kolejnych członków zarządu Apple odmieniających „amazing”, „beautiful” i „groundbreaking” przez wszystkie przypadki?
Warto, chociażby dlatego, żeby zobaczyć jak Apple do perfekcji doprowadziło sztukę prezentowania nowych produktów. To od nich uczyli się inni producenci. Każda konferencja firmy z Cupertino to ogromny show i przedsięwzięcie logistyczne. Warto na WWDC spojrzeć także od tej strony. Dodatkowo, w tym roku istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas prezentacji zobaczymy nowe produkty. Czy będzie to głośnik z Siri, a może okulary VR – tego nie wiemy. Ale oglądając transmisję będziecie się mogli o tym przekonać jako pierwsi.

Gdzie najlepiej obejrzeć transmisję z WWDC 2017?

Jeśli chcecie obejrzeć prezentację otwierającą WWDC w miłym towarzystwie, podyskutować z innymi miłośnikami Apple i mieszkacie niedaleko Kielc, koniecznie dołączcie do naszego wspólnego oglądania WWDC.
Wszyskich chętnych zapraszamy na WWDC 2017 w Kielcach. Wspólne oglądanie wydarzenia będzie miało miejsce w restauracji: JOHN BURG Galeria Echo, ul. Świętokrzyska 20, 25-406 Kielce. Dołączcie też do wydarzenia na Facebooku.
Bardzo serdecznie zapraszamy.

Robert Wojno

Dziennikarz technologiczny i specjalista od treści internetowych. Miłośnik, ale nie fanboy Apple. Fan wszystkiego co technologiczne i gadżeciarskie. W moim domu tylko lodówka nie jest (jeszcze) podłączona do Internetu.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy