^
PDF Expert :)

Ninja produktywności: testy PDF Expert 6

Łukasz Banaszak

2 czerwca 2017

 
Standard PDF (Adobe Portable Dokument) został stworzony do potrzeb uniwersalnych użytkowników. Takie dokumenty odtworzymy na macOS, iOS, Windows 10, Chrome OS, Androidzie i Linuksie. Wielu Apple userów (zwłaszcza młodych) nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo format PDF zrewolucjonizował cyfrowy rynek. Począwszy od comiesięcznych faktur operatorów sieci komórkowych aż po skany paragonów Microsfot Office Lens.
Często zdarza mi się pracować w drodze i różnych dziwnych miejscach, tutaj niestety MacBook Air nie zawsze zdaje egzamin (z 12-godzinnym czasem pracy na baterii). W tym mobilnym biurze towarzyszą mi iPhone 7 plus i lotniskowiec- iPad Pro 12,9″. Jak słusznie można zauważyć, są to urządzenia z iOS na pokładzie.

Trochę historii

Mobilnym systemie Apple, który niektórzy nazywają zamkniętym, inni rozpływają się na jego bezpieczeństwem i bogactwem sklepu App Store. Na szlaku potrafię robić rzeczy niemożliwe, absurdalnie podkręcając produktywność i czas pracy na baterii. Napisałem tak pracę magisterską, jeżdżąc pociągami (jeszcze na leciwym iPadzie 1 generacji), Przygotowuję liczne dokumenty. Obrabiam dziesiątki zdjęć i wykonuję całą twórczą robotę. Wszystkie wcześniejsze doświadczenia, zrealizowane projekty, warsztat fotografa mobilnego i nietradycyjne działania nauczyły mnie szacunku dla każdej minuty, tego, jak ważny jest produkt końcowy. Maksymalnego wykorzystania danej nam szansy.
iPad pro 12.9' cala z nowy wydaniem Mój Mac Magazynu

Produktywność z PDF Expert 6

Cały czas kręcę się wokół tematu produktywności, jako praktykującemu Apple userowi jest mi najbliższy, dlatego z przyjemnością, zgodziłem się sprawdzić dla czytelników Mój Mac Magazynu uniwersalną aplikację ze stajni Readdle inc. Rzecz jasna chodzi o PDF Expert 6. Międzyplatformowy edytor dokumentów PDF. Doceniam aplikacje skrojone na miarę współczesnych użytkowników: wymagających, technologicznych nomadów.
Zweryfikuję wydanie „dużego” (iPad) i „małego” (iPhone) iOS’a . Sprawdzę jak w praktyce, wygląda produktywność PDF Expert 6, jego support Apple Pencil, rozwiązania chmurowe i dostępne narzędzia dla produktywnych.
Aplikacja PDF Expert 6 na iPadzie Pro :)
PDF Expert 6 na iPhonie 7 plus
Jeśli macie jakieś pytania, funkcje, które chcielibyście zobaczyć w recenzji, sygnalizujcie mi to, proszę w komentarzach i social media.
Aplikacja PDF Expert 6 jest dostępna w App Store oraz na stronie producenta.

Komentarze (0)
L

0 komentarzy