^

Polcaster 2017 – zapraszamy na wyjątkowe spotkanie

Przemysław Marczyński

2 czerwca 2017

Dziś mam ogromną przyjemność zaprosić Was na wydarzenie Polcaster 2017. Skupia ono najważniejsze osoby z podcastowego środowiska w Polsce. Będzie okazja posłuchać i porozmawiać o tym jak i dlaczego podcast jest wyjątkowy medium.

Wyjątkowi ludzie. Ciekawe prelekcje

podcasty, konferencja, polcaster,
17. Czerwca w Warszawie już od 9:00 będziemy mogli się spotkać bez szklanego ekranu. Będę miał przyjemność opowiadać o tym co robimy w MacPodcaście. Znalazłem się wśród wielu interesujących osób, a ilość treści jaka pojawi się na scenie głównej imponuje. W tym roku postawiono na dwudziestominutowe prelekcje dotykające wielu aspektów prowadzenia audycji internetowych. Zapowiada się prawdziwa uczta dla wszystkich chcących rozpocząć swoje zmagania z podcastem oraz sympatyków tej formy przekazu treści w internecie.
Nie zabrakło warsztatów. Będzie o tym jak mówić, jak promować swój podcast oraz o treściach wideo. Będziemy mogli również posłuchać paneli dyskusyjnych.

Gdzie się widzimy

Wstęp na PolCaster jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie rezerwacja miejsc. Do zobaczenia na miejscu 😉
Czas: 17.06.2017
Miejsce: Warszawa, Fabryka i3 ul. Marynarska 11, 11 piętro
Mój Mac Magazyn jest patronem medialnym tego wyjątkowego spotkania.
Witryna i rezerwacja na Polcaster – http://polcaster.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy