^

„Sztuczki w macOS” – darmowy e-book

Przemysław Marczyński

1 czerwca 2017

macOS skrywa w sobie wiele tajemnic. Dziś oddajemy w Wasze ręce darmowy e-book – „Sztuczki w macOS”, w którym odkrywamy najciekawsze funkcje tego systemu. Apple stworzyło wyjątkowe środowisko pracy i rozrywki. Naszym celem jest sprawienie, by korzystanie z komputerów Apple było jeszcze przyjemniejsze po przeczytaniu tego poradnika.

Ponad 40 sztuczek w macOS

Publikacja „Sztuczki w macOS” to ponad czterdzieści porad do najważniejszych aplikacji w systemie macOS. Zajdziecie tu opisy funkcji programów: Finder, Mail, Safari, Kontakty, czy Monitor aktywności. Wszystkie rozdziały starannie opatrzyliśmy grafikami, aby opisy były jeszcze bardziej czytelne. Z ebooka dowiecie się jak zarządzać plikami pod macOS, poznacie sprytne sposoby organizacji poczty oraz wygodnego przeglądania internetu. Zdradzimy również najlepsze metody na posiadanie pięknej biblioteki zdjęć.
Nie zabraknie również bardziej technicznych szczegółów. Dowiecie się jak dbać o wydajność komputera, jak porządkować dane na dysku i jak zapewnić bezpieczeństwo swojemu Makowi. Postaraliśmy się zawrzeć w naszej publikacji wiele praktycznych porad, które są mniej znane. Wyjaśniamy między innymi jak drukować koperty z danymi adresowymi i obsługiwać Safari za pomocą gestów. Zdradzimy Wam również jak zapanować nawet nad największą biblioteką muzyczną w iTunes.

Ciekawe porady dla wszystkich

Niniejszego e-booka kierujemy do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z komputerami Apple. Jestem mimo to przekonany, że nawet zaawansowani użytkownicy będą mogli znaleźć kilka ciekawych „sztuczek”. Niektóre rzeczy mogą nam umknąć lub zapominamy o funkcjach macOS, bo nie używamy ich na co dzień. Dzięki naszemu e-bookowi przypomnicie sobie lub dowiecie się jak tworzyć inteligentne listy, zdalnie zamykać karty na iOS, współdzielić ekran i nie tylko. Prezentujemy porady jak monitorować pobór energii, sprawdzać parametry systemu z Docka oraz naprawiać dysk i bezpiecznie kasować dane.
Niezależnie od tego, czy jesteście początkującymi amatorami jabłek, czy wgryzacie się w nie od dawna, w naszym e-booku „Sztuczki w macOS” znajdziecie coś dla siebie.
E-booka można pobrać wypełniając poniższy formularz:

Witryna e-booka „Sztuczki w macOS” – http://sztuczkiwmacos.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. oLO

    nic nie przyszło na e-mail…
    jakieś wnioski?