Wybierz Strona

Planner. Nowa aplikacja Microsoftu dla iPhonea

Planner. Nowa aplikacja Microsoftu dla iPhonea

  • 0
  • 01.06.2017
Redakcja

Microsoft cieżko pracuje w dziedzinie zarządzania zadaniami. Zupełnie niedawno zaprezentował prostą i dostępną dla wszystkich aplikację To-Do, a teraz dołącza do niej bardziej zaawansowany Planner dla iPhone’a i Androida ze wsparciem pracy grupowej.
Planner był dostępny wcześniej tylko jako aplikacja webowa i niestety nie jest dostępny dla wszystkich użytkowników pakietu Office 365. Mogą z niego skorzystać wyłącznie klienci posiadający jego wersję Enterprise E1-E5, Essentials Business, Premium oraz planów subskrypcyjnych dla Edukacji. Obecni użytkownicy mogą pobrać bezpłatną aplikację na iOS w App Store.
Planer, iPhone,Microsoft
Planner zapewnia prosty i wizualny sposób organizowania pracy zespołowej. Pozwala organizować pracę w zespole, poprzez przydzielanie zadań, udostępnianie plików, rozmowy i aktualizacje na temat postępów. Microsoft pragnie rozwijać program Planner o nowe funkcjonalności takie jak powiadomienia push oraz integrację z InTune. Prosi także użytkowników o informację zwrotną, by jak najlepiej dopasować tę aplikację do ich potrzeb.
Aplikacja wygląda naprawdę ciekawie. Mamy nadzieję, że Microsoft będzie nadal rozwijał aplikację Planner i zdecyduje się wkrótce na zmniejszenie ograniczeń w dostępie do niej.
Źródło

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!