^

Jakie urządzenia pojawią się na WWDC?

Redakcja

1 czerwca 2017

W dokumentach regulacyjnych EAEC (Euroazjatycka Unia Gospodarcza), pojawiła się informacja o wprowadzeniu na jej obszar nowych produktów firmy Apple. Rejestr ten potwierdził wprowadzenie na rynek, w nieodległej przyszłości, nowego MacBooka Pro i Airpods’y. Jest to wiarygodne źródło i wszystko wskazuje, że na poniedziałkowym WWDC (godz. 19.00 naszego czasu) zobaczymy nowe produkty Apple.
W dokumencie nie podano konkretnych nazw urządzeń, tylko numery seryjne i lapidarne opisy. Jednak oferta Apple nie jest bardzo obszerna i można spekulować opierając się na ostatnich doniesieniach.
iPad Pro,MacBook
Pierwsze są cztery modele tabletów pod kontrolą iOS. Domyślamy się, że będą to nowe wersje iPadów Pro. Liczymy, że jest tam spodziewane 10,5-calowe urządzenie z ekranem bez ramek.
Kolejne urządzenie przygotowane do wprowadzenia na terenie EAEC, to bezprzewodowa klawiatura o numerze seryjnym A1843 i mamy nadzieję, że będzie to Apple Magic Keyboard wyposażona w Touch Bar.
Ostatnie identyfikatory produktów należą do komputerów. To pięć numerów seryjnych nowych Maców (A1289, A1347, A1418, A1419 i A1481). Wiele wskazuje na to, że będą to odświeżone wersje Macbooka i MacBooków Pro. Prawdopodobnie wszystkiego dowiemy się w najbliższy poniedziałek wczesnym wieczorem.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy