^

Konkurs: iMyFone Umate, gdy robi się ciasno w iPhone

Jaromir Kopp

24 maja 2017

Konkurs: iMyFone Umate oraz specjalna zniżka dla czytelników. Przy okazji publikacji recenzji iMyFone Umate w majowym wydaniu Mój Mac Magazynu mamy dla naszych Czytelników prezent w postaci 10 rocznych licencji na program oraz specjalnej zniżki przy zakupie licencji stałej.

Konkurs: iMyFone Umate na problemy z pamięcią

Dokładny opis programu znajdziecie w magazynie, teraz jedynie krótko opiszę, do czego może się on przydać. Program służy do oczyszczania pamięci w urządzeniach z iOS. Możemy pozbyć się plików tymczasowych, śmieci z pamięci podręcznej, skompresować zdjęcia oraz wyszukać co zajmuje najwięcej przestrzeni. To wszystko z poziomu komputera! Wystarczy podpiąć iPhone lub iPada kabelkiem.

Konkurs, zasady

Aby wziąć udział w konkursie, należy udzielić poprawnej odpowiedzi na podane poniżej pytanie oraz być zapisanym do magazynowego newslettera. Na odpowiedzi czekamy do północy 31 maja 2017. Na wylosowane maile (10), których autorzy podali poprawne odpowiedzi, firma iMyFone wyśle roczne licencje na program Umate. Ogłoszenie wyników nastąpi w tegoroczny dzień dziecka. Odpowiedzi proszę wysyłać na maila: redakcja@mojmac.pl.
Pytanie konkursowe: Gdzie Mac Wyznawca (czyli Jaromir) musiał co 15 minut biegać?
Podpowiedź, jak i recenzję iMyFone Umate znajdziecie w majowym wydaniu Mój Mac Magazynu!
Dla tych, którzy nie będą chcieli sprawdzać w konkursie swojego szczęścia, mamy ofertę specjalną na bezterminowe licencje Umate (9,95$ zamiast 30$).

Regulamin konkursu.
Życzę Wam szczęścia w losowaniu!
iMyfone Umate konkurs kompresja zdjęć

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy