Wybierz Strona

Nowy numer Mój Mac Magazyn – Sztuczki w iOS

Nowy numer Mój Mac Magazyn – Sztuczki w iOS

Ciekawe czy wykorzystujesz wszystkie możliwości jakie daje Ci iPhone i iPad? Urządzenia Apple kryją w sobie wiele tajemnic. W majowym wydaniu Mój Mac Magazyn odkrywamy tricki które pozwolą Ci wykorzystać potencjał ukryty w iOS.
Czym są Screencasty? Remek Rychewski przybliżył skrupulatnie ten temat. Jeśli śledzicie zmagania Jaromira z HomeKit na łamach mojmac.pl to zapewne ucieszy Was fakt, że będziecie mogli przeczytać o tym jak rodziło się zamiłowanie do majsterkowania. Jesteście ciekawi jak sprawuje się Apple Pencil? Łukasz Banaszak podzielił się swoimi wrażeniami z obsługi tego urządzenia. Wracamy również do tematu retro – AmigaOne X5000 zagościła na łamach MMM dzięki Krzysztofowi Radzikowskiemu. Wybiegamy również w przyszłość z Kubą Baranem i rozważać będziemy historię nowego Mac’a Pro.
apple, sztuczki w ios, ios, iphone, ipad, ukryte funkcje,
W testach mamy kilka ciekawych produktów. Druga część cyklu o tworzeniu inteligentnego domu przybliży Wam produkty Netatmo Wheater Station. Dzielimy się również wrażeniami z użytkowania nowego routera od FRITZ!. Testujemy również kamerę współpracującą z HomeKit.
Nie zabrakło porad. Koniecznie sięgnijcie po kurs Hazel’a gdzie Marek Telecki rozkłada na drobne elementy możliwości tej aplikacji. Jeśli natomiast rozważacie zakup serwera NAS do biura, to w tym numerze podpowiadamy co najlepiej na nim zainstalować.
Pobierz nowy numer Mój Mac Magazyn —> http://mojmac.pl/maj-2017-sztuczki-ios/

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!