^

WWDC17. Prezentacja nowych systemów firmy Apple

Redakcja

10 maja 2017

Apple wysłał zaproszenia na konferencję WWDC (Worldwide Developers Conference). Potwierdza tym samym, że planuje główny keynote na 5 czerwca, o godzinie 10:00 czasu pacyficznego (19.00 w Polsce). To dla nas najważniejszy punkt programu konferencji. Będzie to bowiem prezentacja nowych systemów operacyjnych firmy Apple i zawartych w nich nowych funkcjonalności.
WWDC17. Prezentacja nowych systemów firmy Apple
Jak donosiliśmy w połowie lutego WWDC w tym roku odbędzie się w dniach od 5 do 9 czerwca w McEnery Convention Center w mieście San Jose. Bilety, które zostały wycenione na 1599 $ losowano wśród chętnych pod koniec marca. Wręczono także darmowe bilety przewidziane dla zwycięzców programów stypendialnych. Apple spodziewa się gościć na WWDC około 5000 programistów.
Co prawda nie spodziewamy się zobaczyć tam prezentacji nowego sprzętu, ale przypadku Apple nic nie jest nigdy w 100% pewne i może nas zaskoczyć.
 Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Mateusz Jucha

    Czekamy czekamy przede wszystkim na nowy system bo mac pro 2016 bardzo tego potrzebuje …