^

Tak może wyglądać iPhone 8

Redakcja

10 maja 2017

Atmosfera wokół spodziewanej niebawem premiery iPhone’a 8 gęstnieje coraz bardziej. W sieci pojawiły się kolejne wizualizacje, bazujące na rysunkach technicznych, które ostatnio pojawiły się w Sieci. Dzięki temu bardzo precyzyjnie przedstawiają wygląd nowego smartfona od Apple. Czy faktycznie tak może wyglądać iPhone 8?
Tak może wyglądać iPhone 8?
Rendery ukazują iPhone’a 8 z ekranem wypełniającym przedni obszar telefonu. Tył urządzenia jest również wykonany ze szkła. Całość łączy zaokrąglona ramka ze stali nierdzewnej. Dosyć znacznie wystający aparat z pionowym układem obiektywów i lamp mocno wyróżnia się na tylnej części modelu. To chyba jedyny element do którego można mieć zastrzeżenia w tym projekcie. Z przedstawionych zdjęć nie wynika niestety jednoznacznie, gdzie zostanie umiejscowiony Touch ID. Mamy nadzieję, że Apple poradzi sobie z wbudowaniem go w ekran i nie pojawi się on z tyłu obudowy zintegrowany z logotypem.
Tak może wyglądać iPhone 8
Tak może wyglądać iPhone 8
Wyciek rysunków technicznych CAD prosto z fabryki pozwala uzyskać informacje dotyczące wymiarów Phone’a 8. Ten przedstawiony na wizualizacjach mierzy 143,5 x 70,9 x 7,7 mm. To oznacza, że będzie nieco grubszy od modelu 7 i 7 Plus, które mierzą w 7,1 mm i 7,3 mm. Należy jednak pamiętać, że Apple testuje wiele różnych prototypów iPhone’a 8 i nowy smartfon z Cupertino może się znacząco różnić o tego co tu widzimy.

A Wy co sądzicie o tej wizualizacji. Czy tak naprawdę może wyglądać nowy iPhone 8?

Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Kokolino9667

    Trzeba przyznać, że kamera prezentuje się strasznie, pozostaje mieć nadzieje, że w finalnym produkcie nie będzie tak odstawać.

  2. Pawciu

    Odpowiadając na pytanie na końcu artykułu: Ja sądzę, że może wyglądać właśnie tak jak w opisie, ale może też wyglądać zupełnie inaczej.