^

Kolejne fascynujące projekty iPhone'a 8

Redakcja

26 kwietnia 2017

Premiera najnowszego iPhone’a jest spodziewana dopiero we wrześniu, ale już teraz atmosfera wokół jego wyglądu i możliwości jest rozgrzana do czerwoności. Na szczęście kolejne ciekawe koncepty uprzyjemniają nam nerwowe odliczanie dni do premiery naszego ulubionego telefonu.
Pierwsza propozycja pochodzi od projektantów Thiago M Duarte i Ran Avni. Wyprodukowali oni wideo, w którym pokazują jak może wyglądać najnowsza słuchawka z Cupertino.

Bryła wygląda fantastycznie, zwłaszcza w białej wersji ceramicznej (podobnie jak w Apple Watch Edition). Cieszy też wbudowany w ekran przycisk Touch ID, gdyż ciężko go sobie wyobrazić na tylnej części obudowy. Uwagę, w przedstawionym koncepcie, zwraca także zastosowanie czterech głośników. Wydajność dźwięku z pewnością by wzrosła, lecz wydaje się to zdecydowanie niepraktyczne ze względu na lubiący się osadzać we wnętrzu otworów głośnikowych kurz. Umieszczenie obiektywu przedniej kamery również jest nieco niepokojące, gdyż zamiast na ikonach pierwszego rzędu skupia na sobie całą uwagę użytkownika. Takie będą jednak koszty wyświetlacza rozciągniętego na cała przednią powierzchnię.
Kolejny znaleziony u Benjamina Geskina na Twitterze projekt również wygląda bardzo ciekawie. Przedstawiony na nim telefon posiada na tylnej części obudowy pionowy układ obiektywów. Wiele słyszeliśmy w ostatnich przeciekach o zastosowaniu tego rozwiązania. Ten iPhone również wygląda bardzo dobrze.

Czy tak będzie wyglądał nowy iPhone? To się okaże jesienią. Jedno jest pewne. Projektanci trzymają rękę na pulsie, śledzą pojawiające się w sieci pogłoski i przygotowują projekty, które coraz bardziej przypominają finalny produkt. A Wy jakiego iPhone’a chcielibyście zobaczyć na wrześniowej premierze?
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy