^

Nowy Apple Watch NikeLab

Redakcja

21 kwietnia 2017

Nike zaprezentował nową wersję kolorystyczną Apple Watch’a zaprojektowanego we współpracy ze sportowym koncernem Nike. Po dwóch energicznych wersjach perforowanych pasków Nike +, wprowadzono model z opaską o bardzo neutralnych i stonowanych barwach.

Zegarek będzie dostępny w sprzedaży od 27 kwietnia na nike.com i w NikeLabs. Niestety nie kupimy go w tradycyjnej dystrybucji na apple.com i w Apple Store. Ceny prawdopodobnie nie ulegną zmianie w stosunku do obecnie sprzedawanych modeli.

Oprócz opaski zegarek nie będzie się różnił od obecnie sprzedawanych modeli. Zostanie dodatkowo wyposażony w  dedykowaną dla biegaczy aplikację Nike+ Run Club. Podobnie jak w poprzednich modelach. Zegarek wygląda na zdjęciach bardzo dobrze. Choć nadal czuć w nim sportowego ducha, prezentuje się zdecydowanie bardziej elegancko. A czy Wam się podoba ta wersja kolorystyczna?
Źródło | Zdjęcia

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Nika

    Fajny ten zegarek, tylko cena przesadza =(