Wybierz Strona

Nowy Apple Watch NikeLab

Nowy Apple Watch NikeLab

  • 1
  • 21.04.2017
Redakcja

Nike zaprezentował nową wersję kolorystyczną Apple Watch’a zaprojektowanego we współpracy ze sportowym koncernem Nike. Po dwóch energicznych wersjach perforowanych pasków Nike +, wprowadzono model z opaską o bardzo neutralnych i stonowanych barwach.

Zegarek będzie dostępny w sprzedaży od 27 kwietnia na nike.com i w NikeLabs. Niestety nie kupimy go w tradycyjnej dystrybucji na apple.com i w Apple Store. Ceny prawdopodobnie nie ulegną zmianie w stosunku do obecnie sprzedawanych modeli.

Oprócz opaski zegarek nie będzie się różnił od obecnie sprzedawanych modeli. Zostanie dodatkowo wyposażony w  dedykowaną dla biegaczy aplikację Nike+ Run Club. Podobnie jak w poprzednich modelach. Zegarek wygląda na zdjęciach bardzo dobrze. Choć nadal czuć w nim sportowego ducha, prezentuje się zdecydowanie bardziej elegancko. A czy Wam się podoba ta wersja kolorystyczna?
Źródło | Zdjęcia

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Komentarz

  1. Nika

    Fajny ten zegarek, tylko cena przesadza =(

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!