^

Dzień Ziemi u Apple

Redakcja

21 kwietnia 2017

Apple jak co roku celebruje Dzień Ziemi. Tym razem zaprezentował cztery animowane spoty na swoim kanale w serwisie YouTube oraz przygotował wyzwanie dla użytkowników swoich zegarków.
W kreskówkach występują członkowie kadry zarządzającej Apple. W zabawny sposób wyjaśniają  w jaki sposób przyczyniają się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne w swojej działalności. Co ciekawe, w roli drugoplanowej zobaczymy także Tima Cook’a. Autorem ilustracji wykorzystanych w filmikach jest rysownik James Blagden.
Filmiki to nie koniec atrakcji. Dzień Ziemi stał się także okazją do stworzenia wyzwania dla użytkowników Apple Watch’a. Aby stać się posiadaczem specjalnie na tę okazję przygotowanej odznaki, należy w sobotę 22 kwietnia odbyć przynajmniej 30-minutowy trening. Uczestnicy zabawy otrzymają także okazjonalne plakietki do programu Wiadomości.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy