Wybierz Strona

Dzień Ziemi u Apple

Dzień Ziemi u Apple

  • 0
  • 21.04.2017
Redakcja

Apple jak co roku celebruje Dzień Ziemi. Tym razem zaprezentował cztery animowane spoty na swoim kanale w serwisie YouTube oraz przygotował wyzwanie dla użytkowników swoich zegarków.
W kreskówkach występują członkowie kadry zarządzającej Apple. W zabawny sposób wyjaśniają  w jaki sposób przyczyniają się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne w swojej działalności. Co ciekawe, w roli drugoplanowej zobaczymy także Tima Cook’a. Autorem ilustracji wykorzystanych w filmikach jest rysownik James Blagden.
Filmiki to nie koniec atrakcji. Dzień Ziemi stał się także okazją do stworzenia wyzwania dla użytkowników Apple Watch’a. Aby stać się posiadaczem specjalnie na tę okazję przygotowanej odznaki, należy w sobotę 22 kwietnia odbyć przynajmniej 30-minutowy trening. Uczestnicy zabawy otrzymają także okazjonalne plakietki do programu Wiadomości.

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!