Wybierz Strona

Nowe wydanie magazynu – #4/2017 Podcasty

Nowe wydanie magazynu – #4/2017 Podcasty

Podcast jest wyjątkową formą przekazu w sieci. To Twoja prywatna stacja radiowa z ulubionymi tematami. Jeśli jesteś słuchaczem radia, podcast będzie dla Ciebie naturalnym wyborem źródła wiedzy i rozrywki. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zetknąć się z podcastem to dziś jest doskonały czas aby to zrobić. A może znasz internetowe stacje radiowe i sam chciałbyś nagrywać? Wszystkie powyższe tematy znajdziesz w najnowszym wydaniu Mój Mac Magazyn.

Wszystko co chcesz wiedzieć o podcastach

Nowy numer magazynu to kompletny przewodnik po podcastach. Zaczynając od historii tego medium, po sposoby słuchania audycji, a kończąc na tym jak samemu zostać podcasterem. Olbrzymią wiedzę przekazuje tu Borys Kozielski – kto nagrywa audycje internetowe, ten zapewne miał przyjemność go poznać. Zapytaliśmy również samych podcasterów dlaczego nagrywają swoje programy. Jestem przekonany, że ich wypowiedzi zarażą Was chęcią sięgnięcia po mikrofony i stawieniu czoła temu wyzwaniu.

Nowy cykl o „Inteligentnym domu”

Obok tematu głównego znajdziecie w tym wydaniu opinie, ciekawe porady, recenzje nowego sprzętu. Rozpoczynamy cykl o budowaniu „Inteligentnego domu”. Poznacie w nim linię produktów Netatmo.
Kwietniowe wydanie Mój Mac Magazyn znajdzieszć tutaj – kliknij i pobierz

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!