Select Page

Adobe zaprasza na konferencję o marketingu

Adobe zaprasza na konferencję o marketingu

Już 30. maja w Warszawie odbędzie się spotkanie, organizowane przez firmę Adobe pod nazwą – Adobe Experience Cloud Forum. Tym razem skierowane jest przede wszystkim do osób odpowiedzialnych za marketing i sprzedaż w internecie. Zaprezentowane będą możliwości platformy Adobe Experience Cloud. Uczestnicy poznają metody wykorzystania potencjału sieci w zdobywaniu nowych klientów.
Spotkanie będzie prowadziła Ivana Lachner, osoba odpowiedzialna za marketing w regionie naszej części Europy. Prezentacje będą się odbywać  w języku angielskim.
Cena: spotkanie jest darmowe i wymaga jedynie rejestracji na stronie wydarzenia.
Miejsce wydarzenia: InterContinental, ul. Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
Data i czas: 30. maja, godziny 8:45-14:00
Strona wydarzenia – www.adobe.com
Dodam od siebie, że miałem przyjemność być na podobnym wydarzeniu odbywającym się w ramach MWC 2017 w Barcelonie. Zagadnienia na nim były zbliżone i szczerze powiem, że była to jedna z ciekawszych prezentacji na jakich miałem okazję być podczas Mobile World Congress.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przegląd wakacyjny

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!