^

Apple Online Store zamknięty. Pojawią się nowe produkty

Redakcja

21 marca 2017

Apple Online Store  jest chwilowo nieczynny. Takie sytuacje zazwyczaj wiązały się z wprowadzeniem do oferty nowych produktów. Czy będzie tak tym razem?
Od pewnego czasu słyszymy plotki dotyczące wiosennej prezentacji produktowej, na której miały być rzekomo pokazane nowe modele iPadów. Początkowo spekulowano, że odbędzie się ona w połowie marca, później jako datę wskazywano początek kwietnia. Wiązało się to z datą otwarcia nowego kampusu Apple, a źródła informowały, że Apple planuje zorganizować swoją prezentację w auli zwanej Steve Jobs Theater. Przesunięcie owego terminu prezentacji pozwoliłoby także rozpocząć sprzedaż nowych urządzeń już w dniu premiery. Apple miał według doniesień pokazać cztery nowe modele iPada. Jeden z nich to całkiem nowa konstrukcja z 10,5-calowym ekranem, posiadająca rozdzielczość 2224 x 1668 pikseli przy zachowaniu tej samej gęstości pikseli jak w bieżącym 9,7-calowym iPadzie Pro (326 ppi). Ponadto źródła donosiły o tanim 9,7 calowym iPadzie ze starszym procesorem A9X na pokładzie.
Oprócz premiery nowych iPadów mówiło się sporo o wprowadzeniu nowej linii procesorów Intela  Kaby Lake do komputerów iMac oraz o prezentacji nowych pasków do zegarka Apple Watch. Te produkty mogłyby zostać dodane do oferty bez promocyjnej pompy, ale iPad raczej nie. Zwłaszcza po ostatnich spadkach sprzedaży. Jednak wszyscy dobrze wiemy, że Apple jest znane ze swojej nieprzewidywalności, wszystko jest zatem możliwe. Czekamy z niecierpliwością.
Źródło | Zdjęcie

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy