^

iPhone 8 będzie hołdem dla pierwszego modelu?

Redakcja

21 marca 2017

Według analityków wypowiadających się dla koreańskiego serwisu ETNews tegoroczny model iPhone’a (umownie nazywany iPhone 8) będzie wizualnie przypominał jego pierwszą wersję. Apple zastosuje tzw. „water drop design” czyli zaprojektowanie delikatnego łuku na tylnej części obudowy. Dzięki temu będzie on delikatniejszy i bardziej okrągły niż obecne metalowe krawędzie. Będzie to hołd dla pierwszej konstrukcji iPhone’a.
Apple w pierwszym modelu iPhone’a wykorzystywało aluminium i tworzywo sztuczne dla stworzenia krzywizn i wyłącznie tworzyw sztucznych w iPhonie 3G. Kształt nowego modelu ma je przypominać, ale będzie wykorzystywał szkło jako podstawowy materiał. Będzie to prawdopodobnie trójwymiarowe szkło, aby wykonać głębsze krzywe jak w przypadku swego protoplasty. Oczywiście konstrukcja będzie znacznie większa. Według plotek zostanie w niej zastosowany ekran OLED o przekątnej 5,8 cala i będzie niewątpliwie znacznie cieńsza.
Czy faktycznie Apple jest sentymentalne i uczci w ten sposób dziesiątą rocznice wprowadzenia swojego kluczowego produktu. Zobaczymy wkrótce, teraz czekamy na kolejne doniesienia.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy