Wybierz Strona

#3/2017 Najważniejsze aplikacje na iOS i macOS

#3/2017 Najważniejsze aplikacje na iOS i macOS

Zastanawiacie się z jakich aplikacji skorzystać na początku swojej przygody z iOS i macOS? W marcowym wydaniu magazynu przygotowaliśmy dla Was odpowiedź na to pytanie. W naszym zestawieniu znajdziecie 40. aplikacji które powinniście zainstalować zarówno na iOS i macOS. Dla Waszej wygody podzieliliśmy opisy na 5 kategorii. Koniecznie sprawdźcie nasze propozycje. W temacie głównym wydania piszemy o pakiecie iWork oraz miejscach gdzie możemy zaopatrzyć się w gry i programy.
W tym wydaniu zapraszamy do rozmowy z Bartoszem Kędzierskim który opowiada o swojej pracy animatora.
W dziale recenzji znajdziecie najnowsze słuchawki Denon’a przygotowane z myślą o osobach uprawiających sporty. Poznacie wyjątkowy router od Synology oraz ciekawym powebanku Cheero i stacji pogodowej TurboEgg.

Urodziny i konkurs

To wydanie jest dla nas również wyjątkowe ponieważ obchodzimy wraz z tym numerem swoje drugie urodziny. Na stronie 16. przygotowaliśmy fantastyczne nagrody których wartość sięga 3000,00 zł. Więcej szczegółów jak wygrać poniższe nagrody znajdziecie na łamach nowego wydania Mój Mac Magazyn.
Pobierz za darmo marcowe wydanie magazynu – http://wydania.mojmac.pl/najwazniejsze-aplikacje-ios-i-macos/

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!