^

#3/2017 Najważniejsze aplikacje na iOS i macOS

Przemysław Marczyński

20 marca 2017

Zastanawiacie się z jakich aplikacji skorzystać na początku swojej przygody z iOS i macOS? W marcowym wydaniu magazynu przygotowaliśmy dla Was odpowiedź na to pytanie. W naszym zestawieniu znajdziecie 40. aplikacji które powinniście zainstalować zarówno na iOS i macOS. Dla Waszej wygody podzieliliśmy opisy na 5 kategorii. Koniecznie sprawdźcie nasze propozycje. W temacie głównym wydania piszemy o pakiecie iWork oraz miejscach gdzie możemy zaopatrzyć się w gry i programy.
W tym wydaniu zapraszamy do rozmowy z Bartoszem Kędzierskim który opowiada o swojej pracy animatora.
W dziale recenzji znajdziecie najnowsze słuchawki Denon’a przygotowane z myślą o osobach uprawiających sporty. Poznacie wyjątkowy router od Synology oraz ciekawym powebanku Cheero i stacji pogodowej TurboEgg.

Urodziny i konkurs

To wydanie jest dla nas również wyjątkowe ponieważ obchodzimy wraz z tym numerem swoje drugie urodziny. Na stronie 16. przygotowaliśmy fantastyczne nagrody których wartość sięga 3000,00 zł. Więcej szczegółów jak wygrać poniższe nagrody znajdziecie na łamach nowego wydania Mój Mac Magazyn.
Pobierz za darmo marcowe wydanie magazynu – http://wydania.mojmac.pl/najwazniejsze-aplikacje-ios-i-macos/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy