Wybierz Strona

Kamera 3D opóźni iPhone'a 8

Kamera 3D opóźni iPhone'a 8

  • 0
  • 09.03.2017
Redakcja

Pojawiły się kolejne plotki od iGeneration dotyczące nowego modelu telefonu Apple nazywanego umownie iPhone 8 (choć może się także nazywać „X” lub „Edition”). Firma STMicroelectronics będzie produkować czujniki 3D przedniej kamery dla tego modelu. Spodziewamy się, że będzie to ważny element najnowszego produktu z Cupertino.
Kamera 3D będzie podobno w stanie wykryć kształt i głębokość obiektów znajdujących się przed nią i może odegrać dużą rolę w zapowiadanej funkcji rozpoznawania twarzy. Raport mówi, że STMicroelectronics jest obecnie zaangażowany w dostarczanie takich komponentów dla nowego iPhone’a. W sprawozdaniu finansowym jej Prezes nawiązywał do poważnych inwestycji w nowe produkty, nie wspominając jednak nazwy Apple. Mówił tylko, że spodziewa się, że niedawno podpisana umowa przyniesie znaczne dochody w drugiej połowie 2017 roku. Jednak raport iGeneration sugeruje, że przygotowanie do masowej produkcji technologii będzie wymagało czasu i dostawca może nie być gotowy na wrzesień tego roku a wtedy zazwyczaj Apple prezentuje swój nowy model telefonu. Raport ten potwierdza więc hipotezę, że iPhone’a 8 nie będzie można nabyć we wrześniu.
Źródło

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!