^

Apple będzie akceptował zmiany w opisach aplikacji

Redakcja

10 marca 2017

Apple ograniczył Deweloperom możliwość edycji opisów swoich aplikacji. Po zmianie regulaminu iTunes Connect użytkownicy nie mogą zmieniać opisów, notatek aktualizacji czy jakiekolwiek innych metadanych swoich aplikacji bez wprowadzania nowej wersji. Oczywiście każda taka wersja musi zostać zatwierdzona przez Apple. Wcześniej deweloperzy mogli bez problemów zmienić kilka atrybutów w wykazie App Store w dowolnym momencie. Obecnie jedynym edytowalnym polem na stronie jest teraz adres polityki prywatności.
Oznacza to, że deweloperzy muszą teraz utworzyć nową wersję aplikacji, zmienić metadane, następnie przesłać tę aplikację do zatwierdzenia. Po czym muszą czekać na akceptację App Review zanim zmiany zostaną wprowadzone.  Jedynym pocieszeniem jest fakt, że zmiany są obecnie zatwierdzane w ciągu 24 godzin, jednak to nadal sporo dla np. poprawienia literówki. Mamy nadzieję, że system nie będzie teraz zapchany drobnymi poprawkami i proces zatwierdzania znów znacząco się nie wydłuży.
Źródło
 

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy