^

Nowy iPhone Edition?

Redakcja

8 marca 2017

Wiele ostatnio mówimy o nowym iPhonie, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany na tegorocznej prezentacji we wrześniu. Został umownie nazwany iPhonem 8, ale pojawiały się też pogłoski że zostanie mu nadana nazwa „X”.  Jednak według raportu z japońskiej strony Mac Otakara nowy model telefonu ma nazywać się „iPhone Edition” co ma sygnalizować wyższe pozycjonowanie produktu w stosunku do modeli 7s i 7s Plus. Podobnie jak ma to miejsce w linii zegarków Apple Watch Edition. Biorąc pod uwagę wcześniejsze plotki o cenie, która może przekraczać 1000$ wszystko powoli nabiera sensu.
Mac Okatara twierdzi, że na wyposażeniu nowego telefonu będzie wyświetlacz 5-calowy, ładowanie bezprzewodowe i podwójne kamery. Przy czym wielkość ekranu odnosi się do powierzchni użytkowej. Możliwe więc, że będzie to wyświetlacz „od krawędzi do krawędzi” z rzędem wirtualnych przycisków.
Apple stara się ocenić, jakie materiały i technologie mogą nabywać na masową skalę do produkcji swoich urządzeń. Autorzy raportu donoszą, że Apple testuje obecnie wiele prototypów telefonów z różnymi technologiami ekranu i materiałów jak: szkło, aluminium i białą obudowę ceramiczną. Testy obejmują także sterowanie urządzeniem bez przycisku Home.
Zatem spodziewamy się zobaczyć we wrześniu 4,7-calowego iPhone’a 7s i 5,5-calowego 7s Plus oraz model „Edition”. Dwa podstawowe modele będą dostępne po prezentacji, natomiast na model wyższy będziemy musieli poczekać nieco dłużej.
Źródło
 

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy