Wybierz Strona

Nowe iPady dopiero w kwietniu

Nowe iPady dopiero w kwietniu

  • 1
  • 08.03.2017
Redakcja

Pojawiły się kolejne spekulacje dotyczące wiosennej konferencji na której zostaną zaprezentowane nowe iPady Pro. Źródła twierdzą, że Apple planuje zorganizować swoją prezentację dopiero z początkiem kwietnia w auli zwanej Steve Jobs Theater. Audytorium zdolne pomieścić 1000 osób znajduje się przy nowym kampusie Apple Park. Jak wiemy ma on być otwarty dla pracowników już przyszłym miesiącu. Prawdopodobna data wydarzenia to wtorek 4 kwietnia br. Przesunięcie terminu prezentacji pozwoliłoby według doniesień rozpocząć sprzedaż nowych urządzeń już w dniu premiery.
Liczymy, że Apple pokaże cztery nowe modele iPada z czego jeden z nich – 10,5-calowy będzie posiadał rozdzielczość 2224 x 1668 pikseli przy zachowaniu tej samej gęstości pikseli co w bieżącym 9,7-calowym iPadzie Pro. Pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać.
Źródło | Zdjęcie
 

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Komentarz

  1. Zdzislaw Landowski

    Jakoś nie widzę miejsca dla nowych iPadów w obecnym kształcie, jak ktoś potrzebuje tablet to prędzej pójdzie w kierunku Surface. No chyba że Apple w końcu da OSX na iPada. Ale jakoś w to nie wierzę.
    To co kiedyś było przewagą iPadó, to wielkość ekranu, dziś telefony z większymi ekranami zapełniają tą luke.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!