^

Nowe iPady dopiero w kwietniu

Redakcja

8 marca 2017

Pojawiły się kolejne spekulacje dotyczące wiosennej konferencji na której zostaną zaprezentowane nowe iPady Pro. Źródła twierdzą, że Apple planuje zorganizować swoją prezentację dopiero z początkiem kwietnia w auli zwanej Steve Jobs Theater. Audytorium zdolne pomieścić 1000 osób znajduje się przy nowym kampusie Apple Park. Jak wiemy ma on być otwarty dla pracowników już przyszłym miesiącu. Prawdopodobna data wydarzenia to wtorek 4 kwietnia br. Przesunięcie terminu prezentacji pozwoliłoby według doniesień rozpocząć sprzedaż nowych urządzeń już w dniu premiery.
Liczymy, że Apple pokaże cztery nowe modele iPada z czego jeden z nich – 10,5-calowy będzie posiadał rozdzielczość 2224 x 1668 pikseli przy zachowaniu tej samej gęstości pikseli co w bieżącym 9,7-calowym iPadzie Pro. Pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać.
Źródło | Zdjęcie
 

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Zdzislaw Landowski

    Jakoś nie widzę miejsca dla nowych iPadów w obecnym kształcie, jak ktoś potrzebuje tablet to prędzej pójdzie w kierunku Surface. No chyba że Apple w końcu da OSX na iPada. Ale jakoś w to nie wierzę.
    To co kiedyś było przewagą iPadó, to wielkość ekranu, dziś telefony z większymi ekranami zapełniają tą luke.