Wybierz Strona

iMyFone rozdaje prezenty z okazji 2 urodzin!

iMyFone rozdaje prezenty z okazji 2 urodzin!

  • 0
  • 02.03.2017
Jaromir Kopp

iMyFone i jej aplikacje były już opisywane na naszym blogu. Teraz nadarza się okazja aby za darmo i na zawsze otrzymać licencję na iMyFone Umate oraz iMyFone WhatsApp Recovery.
iMyFone Umate jest to narzędzie do odzyskiwania wolnego miejsca na naszych iUrządzeniach wymaga do działania komputera z macOS lub Windows i podpięcia kabelkiem iPhone lub iPada.
Aby otrzymać licencję wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami na stornie producenta, czyli udostępnić informację o „święcie” na swoim profilu społecznościowym.
Więcej na stronie iMyFone’s 2nd anniversary celebration.

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!